kadaver Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Pre potesenie... [upravil dne 9.5.10 kadaver] Citovat
jojo_benco Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 ta strecha je na tom aute genialna Citovat
pretekar Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 V TT jazdi jeden asi mesiac na francuzkych cislach Citovat
Modzillo Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 pretekar, už sme ho aj opravovali - srnka mu nedala prednosť... :-D v júni dostaneme predvádzačku aj my, 2.0HDi 163k [upravil dne 11/5/10 Modzillo] Citovat
pipistrel Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 poznam to srnkove a uz ich je viac v TT ale maju ine znacky Citovat
buga Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 a nemaju nejaku dobru cenu ako predvadzacky ? Citovat
buga Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: kadaver Uz nie )) jak uz nie ? uz ma kazde auto majitela dopredu co, len treba pockat zopar mesiacov Citovat
Tomazy Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 predvadzacie len na 17\"-kach ? to chce vacsie kola az teraz som si vsimol ze tie bocne zrkadla su nanom dost hnusne najlepsie su tie sedacky s logom mazec Citovat
Modzillo Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 Tomazy, v základe sú 18\", za príplatok 19\"... či? nemám ešte naštudovaný cenník, ale v stredu máme školenie spojené s testovacími jazdami po západnom Slovensku, tak potom hodím nejaký report... Citovat
marisw Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 že by sa mi to auto pačilo, tak to nemožem povedat..... Citovat
Modzillo Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 pipistrel: doteraz sme si vykali, keďže ja som predajca zodpovedný za tvoj vojtúr... Navrhujem tykanie! Ideme nejakých 200 km z TT cez BA, MA, Rohožník, Trstín, Chtelnica a späť do TT... Na porovnanie vraj bude VW Scirocco 2.0TFSI, a Audi TT s pohonom Quattro... Citovat
Modzillo Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 RCZ budú 3 kusy: 1x 2.0HDi 163PS a 2x 1.6THP 155PS... 200-koňové THP sa začnú sériovo vyrábať až niekedy v júni. THP poznám zo svojho auta, skôr som zvedavý, ako si sadne RCZ s HDi... Citovat
pipistrel Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 modzillo: tak ze ja som nejaky Tomas neviem ci si ma este pametas ale mozno hej z predajne. a inak byvame kusok od seba. no a pytam sa preto ze viem ake auta budete mat lebo skolenie budete mat u nas a uz som tie auta videl Citovat
Modzillo Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 po trnafsky: ja som voláký Miloš, teší ma... Jasné, že si ta pamatám... Síce mimo témy, ale čo moji kolegovci vymysleli s lakťovú opierku? Ej veru, Trnafčina mala byť spisovným jazykom... áno, aj vo fabrike máme nejakú teóriu spojenú s návštevou montážnej haly... Citovat
pipistrel Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 no tak sa mozno stretneme aj a to mimo temy dam do sz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.