Marcel505 Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 Nešlo to sem nedát! Zdroj Auto-moto 08/2004 Citovat
shwaara Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 Za 200.000 se dají sehnat pěkné, 4 roky staré kousky S 6° automatem, bixenony, hlídačem přejetí pruhu, navi, no prostě s krásnou výbavou v pěkném stavu... Ale ten interiér a sedačky se mi nelíbí, to má 607 hezčí. Jinak ale za stejný peníze je novější a líp vybavená ta C5. btw. není ale o třídu níž? C5 mi sedí spíš k 407. Citovat
jofo Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Mas pravdu. C5=407 a C6=607. Dobre vozenie, ale ten interier..... To novy model C5 je uzasny. Citovat
chuck11 Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 JJ nový C5 v kombíku je nadherný,jen na něho ještě našetřit:( Citovat
barenst Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 pekny clanek , jen s tou hudebni aparaturou moc spokojeny nejsem (a to mam presne ten testovany vuz ale kombi) , jinak souhlasim v rece 2004 jsme mel stejne pocity , a hodne jsme vuz srovnaval s legendarnim XM em. Ale nova C5 je jeste vice top, a sedadla jsou uplnou tresnickou na dortu . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.