bara Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Náhodou jsem kápl na repasy i prodej nových náhradních dílů za hóódně příjemné ceny jako váha vzduchu na hdi 1700kč a pod.tak se o něj rád podělím i když to určitě někdo napadne,že za ty ceny to bude čína nebo tak něco.To opravdu nevím,ale vím,že provoz lvíčka není za pusu tak doufám,že to někomu kdo nemá peněz na ,, rozdaj\" pomůže.Tady je : http://www.pmnd.wbs.cz/VAHA-VZDUCHU--.html?list=30 Citovat
Fusion Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Ty váhy jsou neznačka a v podstatě k ničemu. Nedoporučuju kupovat. Citovat
bara Odesláno 6. květen 2010 Autor Odesláno 6. květen 2010 Je to docela možné,ale jsou tam i turba i opravy turb,podávací čerpadlo nafty z nádrže a pod.Třeba se někdo ozve kdo s nima má nějakou zkušenost a pak budeme určitě chytřejší. Citovat
trebor Odesláno 6. květen 2010 Odesláno 6. květen 2010 možná že tam zajedu na kontrolu turba kdyby jo dám pak vědět..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.