Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pipistrelov vojtur 207 (little bit lower rolling on seventín inč bič)


pipistrel

Recommended Posts

zdravicko vsetkym

no skusim sa teda pochvalit aj ja trochu svojim vojturom. zatial je to skor taka seria a napredujem pomaly. nemozem sa porovnavat napr s 207jamesom a uz vobec nie so sobolom pretekarom mcabmanom atd :D ale zasa pomaly dalej zajdes :).

takze moj vojtur je Peugeot 207 1.4 VTI 95k vyrobeny v juni 2009 v trnave. takze o aute viem vsetko podstatne a nepodstatne (asi viete preco). vybava nejaka akcna ze nice trendy. ma to vsetky zakladne veci ktore clovek v dnesnej dobe potrebuje. nejake drobnosti co som ja menil bola po prve radiaca paka ktora strasne studi v zime a strasne pali v lete :) ale tak co by sme neurobili pre to aby to pekne vyzeralo :). dalej som kupil na leto disky. su to len 15ky lebo sa mi nechcel vybavovat zapis 16 a 17 a bolo mi luto davat prec skoro nove letne gumy. zatial posledna vec ktoru som mu doprial je nova vlozka vzduchoveho filtra k&n. do buducna je naplanovanych vela vela veci tak uvidime co sa podari. zatial dakujem za pozornost :D

f_361287937_42aa9f41fb1b0f17a2788596226d17ef.jpg

male zhrnutie (servisnych zasahov) :)

26.08.09 - registracia vojturu

16.08.10 - vymena olej + filter

13.03.11 - vypalena ziarovka

08.08.11 - vymena olej + filter a brzdova kvapalina

23.09.11 - vypalena ziarovka

cca od 2012 - zaciatok spoluprace pat&mat tjunink :roll:D

06.03.12 - doliatie cca 0,5l oleja

17.05.12 - vypalena ziarovka

13.08.12 - vymena olej + filter

02.11.12 - vymena predne brzdy + dosticky

22.02.13 - vymena baterka v kluci

14.04.13 - doliatie cca 0,5l oleja

03.05.13 - hokeny

18.06.13 - vypalena ziarovka

20.07.13 - vymena horne ulozenie tlmicov (h&r pruziny)

29.07.13 - vypalena ziarovka

08.08.13 - vymena olej + filter, brzdova kvapalina, sviecky, drziak vyfuku

10.08.13 - STK + EK

[upravil dne 5/9/13 12:11 od pipistrel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pipistrel

Původně zaslal: 207James

Pěkné, pěkné, když se podívám na takové sériové auto, tak už přemýšlím, co tam předělat, 17\" kola by tomu slušeli, taky jsem první koupil 15\" a potom kupoval nové 17\".

no daj teda nejaku inspiraciu ;)

Tak první kola, potom přední nárazník z verze Premium, boční lišty do laku, tempomat, něco upravit v interiéru, vyměnit audio, je toho moc.:D

[upravil dne 2/5/10 207James]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no listy dam asi urcite nalakovat. naraznik este porozmyslam lebo sa mi nezda az taky krajsi ten druhy.

a filter no. mam ho dnes presne mesiac. vykonovo to asi moc nerobi (urcite minimum :D) ale zmenil sa trochu zvuk pri akceleracii (k lepsiemu) a trosku lahsie sa vytaca. a hlavne pekne znie motor tak nad 4000 ot/min. a este neviem ci je to pocasim alebo niecim inym ale trochu sa aj spotreba znizila. ale to je asi na dlhodobejsie sledovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...