Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovy kutik - oficialne vlakno MS vo futbale - prosim piste vsetko sem!!!!


BrankoKK

Recommended Posts

No jsem na to zvědavej, jak to všechno dopadne. Fotbal bude určitě v poho, jako každý MS, ale čeho se bojím jsou \"trumpety\" v hledišti (loni v zimě na poháru FIFA to byla hrůza to celý zápas poslouchat) a hlavně bude zajímavý, jak se tam \"poperou\" s bezpečností :myslim Ty zvěsti o předčasným ukončení kvůli rozbrojům fanoušků a místních gangů, to by nebylo OK. Aby se z toho nakonec nestala fraška:nevim Slovensko poprvé na MS a stihnou odehrát třeba jen jeden zápas ... Naši pak budou říkat, že to tušili a proto tam radši ani nepostoupili :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co k tomu říct. Na to, že to byl první zápas na MS, tak to nebylo špatný. Na druhou stranu, gól z ofsajdu asi byl, takže plichta je spravedlivá :aut Jak to bude vypadat dál se uvidí. Každopádně zatím mě teda ten fotbal nudí :( Nebýt chyb gólmanů, tak se tam ani nic neděje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Na druhou stranu, gól z ofsajdu asi byl, takže plichta je spravedlivá :aut Jak to bude vypadat dál se uvidí. Každopádně zatím mě teda ten fotbal nudí :(

Jo, ve finále to dopadlo spravedlivě. :super

No fotbal chvílema nudí, chvílema nestačím koukat. To záleží.

A co si ty jako gólman myslíš o tom Jabulani když na to tak koukáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten balón jsem v ruce ještě neměl, ale podle těch záběrů bych řekl, že to bude takovej \"hopík\":D Kolikrát se to odrazilo od země dost nestandardně. My hrajeme s těma z předešlého MS (teamgeist) a to jsou výborný meruny. Na chytání teda taky nic moc - když ho trefíš nártem, tak plave jako prase, ale zase se s ním výborně kope ;) Těch nejistých zákroků brankářů je celkem dost, takže si myslím, že to asi opravdu nebude žádná slast ho chytat:aut

Jinak Brazilka se dneska docela nadřela. Nebýt toho náhoďáku z 0 úhlu, tak by to možná ani nedopadlo. Jinak brečet fotbalistu před zápasem při zpívání hymny jsem ještě neviděl :o

[upravil dne 16.6.10 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj brazilia dako poslabsie

a vobec vsetci favoriti, zatial ma herne nepresvedcil nikto - ani anglicania, ani holandania, ani spanieli, nikto

akurat, kto mi trosku padol do oka, tak to bola argentina a nemcuri teda moc pekny zapas odohrali

MJSytic: ty mastis futbal ako profesionalne??? ja som trosku popri hokeji sem-tam zahral s futbalistami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono kdyby se hrálo s normálnim míčem a bez hučení těch trubek tak si myslim že by to vypadalo jinak.tohle je hrůza nevim proč to nezakážou když to vadí hráčům viz patrice evra ten řikal že kvůli tomu nemůžou ani spát.ale někdo si na těch trubkách namastil kapsu tak to nezakážou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...