frederikita Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 zdravim vas. Ktore modely, resp. ako su oznacene modely, ktore maju 7-miest na sedenie? Existuju aj ine Pezoty okrem 406-tiek, ktore maju taku moznost? Dakujem za odpovede. Citovat
Medvěd Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 Krom 406ek, u kterých je sedm otypovaných míst spíš raritou, Tvou podmínku splňuje 307 SW, 806, 807, minibus Boxer a nový Expert TeePee (možná i Partner TeePee, ale za to nedám ruku do ohně). [upravil dne 7/4/2010 Medvěd] Citovat
trebor Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 jj 7míst mám já ....v kufru 2sedačky pod podlahou.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.