EXI.60 Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 Tak,tak-tyto akce jsou jen proto,aby vyškolení lidé oblbovali zákazníka a hustili mu že má půl auta špatnýho!stačí jim když nachytají jednoho z pěti a je vyděláno. Citovat
tomyk Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 Tak me zajimaji hlavne cisla . Pokud se premeruji kotouce a desky tak to bych musel stejne udelat, tak tady si aspon nezaspinim ruce Citovat
dandan Odesláno 7. duben 2010 Odesláno 7. duben 2010 Taky jsem to dostal.Ale zkusím zavolat a obědnat se (zítra).Zkusím Ludgeřovice do Ticheho nejdu. Citovat
Wensdy Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Zajeďte si dneska do Prahy. Dělají tam v okolí hradu prohlídky všech aut a zadarmo Citovat
brutall Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Původně zaslal: Wensdy Rozhodně nepůjdu. Po špatné zkušenosti věřím že by mi řekli že mám špatnej vzduch v gumách a že je musim demontovat a poslat na přezkoušení do gumáren Zdravim. V kterým servisu jsi byl? v Sokolově? Citovat
brutall Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 A špatný? jsem obědnanej na tento pátek. Citovat
Wensdy Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Nechal jsem tam poměrně hodně peněz a odjel jsem s nevyřešenou závadou. Navrhli mi pokračování hledání které začínalo také na vysoké částce ale nic jistého mi neřekli. Tady na fóru jsem dostal rozhodně více rad a informací (také díky všem) než od mechaniků ve značkovém servisu kteří mají mít originál diagnostiku, umět s ní pracovat a znát o motorech. S čím tam jedeš? Citovat
Wensdy Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Tak dej potom vědět co všechno ti našli a co doporučili. Každopádně si myslím že to bude jen prohlídka typu sjeté kotouče, destičky, chladící kapalina, olej, vejfuk ale nic víc. [upravil dne 8.4.2010 Wensdy] Citovat
dandan Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Tak už jsem se obědnal v těch Ludgeřovicích na úterý tak uvidím jak dopadnu. Citovat
dzavel Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Proč nechceš Ticheho? Moje auto je odtamtud a ochotně mi doplní i servisku. 12.4. se uvidí. Citovat
Smarty Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Tři kila nejsou moc, můžeš u auta být a vidět co a jak ti dělaj, a hlavně vy kritici nikde není napsaný že si to tam můsíte jet hnedka všecko nechat vyměnit. Mimochodem na té servisní akci dostanete zadara kuponovou knížku se slevama 20% na rozvody, svíce, pylovy filtry a desinfekci a mrtě dalších zajímavejch slev na ceny který se po slevě hodně blížej cenám trapnejch replik. Citovat
dandan Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 byl jsem tam na radu ohledně pípání světel a tlaku v pneu.Řekli mi , že se mam objednat na dia. A že až za 14 dní a ještě dopol. a za litr obojí. To jsem v práci .Takže vzít si volno a ve finále mi řekli (což mi mohli říct už předtím),že světla přez dia. nejdou a že mi udělají jen to pneu a furt za litr.Ale postupně jsem zjistil že to pneu vlastně bude pípat jen půl roku ,než přezuji na origo . Tak jsem z tama vypadnul .Pneu jsem vyřešil pojistkou.Ale zdáli se mi divní Neměl jsem z toho všeckeho dobrý pocit:bojim Citovat
dzavel Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 No jo kdo to kdy viděl chodit do autorizáku pro radu:D. Diagnostiku za litr mi taky nabízeli:aut. U Hrušky jsem měl auto na prohlídku před koupi a byli celkem zmrdi. Věděli, že auto má problém s lambdou, ale jelikož prodávájící k nim jezdil se služebníma a checkengine nesvítil, tak jsem lambdu měnil sám:bacha. Každopádně napiš jak dopadneš. Citovat
Smarty Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Vidíš a tohle mě sere. Jsem v servisu PEUGEOT od sedmi ráno a chodim domu v sedm večer. A to všechno jen proto aby lidi byli spoko. Mam skvělý zakazníky a rádi se vracej. A pk tady čtu o těch kokotech co lidi akoraj vojebávaj o čas a prachy. Citovat
shark734 Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 uz som to tu pisal viackrat...do origo peugeot servisu uz nikdy:nevim Citovat
Smarty Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 na takovýhle blbiny účtujeme jen půl diagnostiky -cca400,- Citovat
dzavel Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Původně zaslal: Smarty Vidíš a tohle mě sere. Jsem v servisu PEUGEOT od sedmi ráno a chodim domu v sedm večer. A to všechno jen proto aby lidi byli spoko. Mam skvělý zakazníky a rádi se vracej. A pk tady čtu o těch kokotech co lidi akoraj vojebávaj o čas a prachy. To že jsou všude i tupci co to posrávájí i těm slušným je bohužel realita. Neházím, ale všechny do jednoho pytle:). Jak dlouho tak trvá ta prohlídka? Citovat
Smarty Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Mam to na chvilku. Pro člověka kterej má peugeoty nabiflovaný není problém omrknout auto za půl hoďky. Většinou tam toho noc neni. Pokud to není nějakej verk. Čas zabere akorát kontrola destiček- kola dolů, a vzduchovej filtr. To jsou věci kde se šroubuje jinak je to vizuální. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.