Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206,benzín,klepe,lenoch


fire2fire2fire

Recommended Posts

Ahoj,mám problém s pažoutem 206 1.4i 2000.Když jsem ho před pul rokem koupil,tak jezdil super,motor pěkně tichej,pak se ucpal jeden vstřik a vubec nešplichal,motor běžel jen na 3 válce,motor strašně klepal,když jsem vyměnil vstřik za novej,motor už neměl takovej tah jak předtím a klepání zůstalo,jeden vstřik ještě zustal horší,nerozprašoval jen střikal,pak jsem zjistil že mi kape olej z motoru,měnily jsme těsnění pod víkem,olej utikal pořád tak nakonec to bylo těsnením pod hlavou,to těsnení u mazacího kanálku bylo ulně nasračku,olej přestal unikat,současně stim těsnením jsme měnily klinovej řemen s kladkou,teď před měsicem jsem byl dělat STK,na emisích mi zjistily že mám asi vypálenej KAT a sonda se chytá jen někdy,to zkoušel že asi 20s držel motor na 4000ot/min a lambda se chytla třeba jen na 5s a pak zas nic.Lamdu jsme vyměnily spolu s tím vstřikem co nerozprašoval,jestě jsem měnil spojku a svíčky,ramena a čepy kvůli STK,jde poznat že motor teď táhne o trochu líp,hlavně asi díky nové lambdě a tomu vstřiku ale klepání bohužel nezmizelo,za studena neklepe ale po zahřátí na provozní teplotu jde klepání dost slyšet,na čtverce už to začiná být potišejší,ještě co vím že je potřeba vyměnit je jeden gumovej silentblok motoru a ten KAT.Jinak nevím co by to ještě mohlo způsobovat to klepání ale celkově mě štve nejvíc ten výkon že už není takovej jakej byl předtím než odešel ten vstřik.

Kdyby to pomohlo,mužu natočit video toho kepání zevnitř auta a u motoru.

[upravil dne 25/3/10 fire2fire2fire]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic?Tak klepání se už celkem ustálilo a motor už i při startu na volnoběh drží rovnoměrně otáčky,prováděl jsem po výměně vstřikovacího ventilu a lambdy reset RJ a asi to chvilí trvalo než se načetly potřebny hodnoty,už mám i objednanej novej katalyzátor BOSAL za 114 euro i s dopravou,tak doufám že s novym katem to pojede lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...