Andreww Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 Vypadají tam fakt super, jen to není \" Kup teď \". http://aukro.cz/item972612347_hlinikova_kola_peugeot_gti.html Citovat
wooody Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 hmm budyně, to mám co bys kamenem dohodil.. Citovat
MilanF1 Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 Sakra, docela slintám ... ale už jsem koupil plechy a TP říká jenom 14\" Ale doufám, že je někdo z klubu čapne Citovat
Pllaša Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 ach jo!pristi mesic si chci koupit litaky ale urcite tyhle do prisitiho mesice tam nevydrzej_!!:bojim Citovat
Kejticka Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 No fňuk tak takova koleska by se mi na me pegince taky libila Citovat
Dave_k Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 No pěkný cyklóny. Alušce by na 306 slušely. Kdyby někdo chtěl repásnutý opale za rozumnou cenu tak bych třeba uvažoval..... 2Kejticka:Už jsem je na pár 406 viděl a za mě nic moc. Lepší jsou ouragany. Citovat
Jojpijo306HDi Odesláno 24. březen 2010 Odesláno 24. březen 2010 nenašiel by sa v čechách nejaký dobráčisko čo by ich pre mňa kúpil? :D aj keď pozerám že je tam cena 6000...čo už je dosť! Citovat
Andreww Odesláno 25. březen 2010 Autor Odesláno 25. březen 2010 No nevím, jestli je 6000,- za Cyclony v tomhle stavu moc:myslim Citovat
Jojpijo306HDi Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 hole disky,čerstvo striekane (ktovie čo im predtým bolo),žiadne ventilky,žiadne šroby,žiadne gumy...a moja finančna situacia k tomu 6000 by bol môj strop...netvrdím že musí byť pre každého. Citovat
Andreww Odesláno 25. březen 2010 Autor Odesláno 25. březen 2010 Jasné, že to není pro každého. Já jsem teď koupil za 6000,-Kč 14\" Ronaly a to byly ještě v akci. Ale potřeboval jsem prostě kola s typovým listem a tohle byla nejlevnější varianta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.