Fusion Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 Mě to přišlo velice srandovní Chtěl bych vidět obličej řidiče clia. http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/kamion-tlaci-osobni-auto-po-dalnici-video-vysetruje-policie.html Citovat
elton Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 No, kdybys byl v tom cliu, tak se moc nesměješ. Citovat
pastorek Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 Už ste pochopili prečo som manželek kúpil Clio? Je to nezničiteľné auto. ....akurát je trochu blbo vidieť z kamiónu... Citovat
Medvěd Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 Pastorku - neukazuj to ženě, ať si něco takového nechce vyzkoušet sama. Říká se, že člověk by měl vyzkoušet všechno a až pak hodnotit - ALE NĚKDE, SAKRA, MUSÍ BÝT STANOVENA HRANICE Citovat
pastorek Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 Nebojím sa že by to chcela skúšať. Momentálne je šťasná keď sa jej podarí vycúvať z dvora. Citovat
lape Odesláno 27. březen 2010 Odesláno 27. březen 2010 http://www.novinky.cz/koktejl/195422-ja-umru-kricela-ridicka-tlacena-kamionem-po-dalnici.html Citovat
Dopiťák Odesláno 16. duben 2010 Odesláno 16. duben 2010 Ja si myslim ze je to blud..jelikoz takhle auto tahnout dlouho a 100km\\h to asi tesko ..ty gumy by museli bejt neznicitelny .. muj nazor je ze to bylo sehrany s profi kaskaderama..kteri vedely co a jak.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.