ciso Odesláno 15. březen 2010 Autor Odesláno 15. březen 2010 http://www.demon-racing.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2008041701 toto sanie je origo od Racelandu??nieze kupim nejaku lacnu napodobeninu lebo o znacke ani zmienka Citovat
winco Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 nemám s filtrom skusenosti....ale teoreticky väčšia priepustnosť vzduchu = lepšie spalovanie.......tým by sa mala spotreba zmenšiť ale ked sa ti ude lubiť ten športovy zvuk tak budeš na to viacej šlapať tak ti spotreba stupne a nič o duseni som nepočul tak to ti neveime povedať Citovat
106sťák Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Původně zaslal: Fr3sh Jinak svicky nekupovat vice elektrodama...jen s jednou...jinak pak odchazi zapalovaci rampa a ta neni levna Bože já si kupoval ty svíčky s těma čtyrma elektrodama...takže je mám dát přyč jo?kurna a já myslel že to je lepší... Citovat
MIHUL Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 106sťák .ty tam hlavne nemas zapalovaci rampu:bacha Citovat
Jeny Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 MIHUL: 106sťák: když už jsi je koupil, tak je tam nech. Příště kup svíčky co tam patří Citovat
106sťák Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 ale ty sem kupoval na kelly a tam mi je primo nabídli,že sozu lepší a tak no může se něco stát?mám tam dát radši tamty? Citovat
kujon106 Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Rampu (nevim proč mě teďka napadnul Rampa McKvák z Kačerova :D ) maj jen 16v, ostatní motory mají normálka kabely. Ničeho se neboj, nech je tam a drandi Citovat
106sťák Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 jej dobrý díky no už sem málem zase šílel já koukal na netu jak to vypadá a to tam fakt nemám jj cajk díky Citovat
Fr3sh Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 kuione? co to placas? promin ale to neni pravda...1.4 maji rampy taky..KFX..ja i garos ji mame normalne a nevim jaky dalsi motorizace ji maji... Citovat
Rick-MX Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Já sání taky nemám, takže jestli bude nějaká hromadná objednávka za pěkný peníze tak se mnou počítejte Citovat
jadek Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Já bych se možná taky přidal pokud to bude do těch 1500kč .. díky Citovat
Fr3sh Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 no vidite..4 uz ste...pokud mate zajem tak ja vam to objednam pak..muzeme se klidne domluvit Citovat
jadek Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 no já ale fakt podle ceny.. pokud by to vychazelo tak jak rikal fr3sh, tech cca 1500kc i s poštou, tak bych do toho sel, ale to už asi nebude Citovat
Rick-MX Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Jojo...kdyby to bylo do 1500 kč tak by to bylo super...hlavně jestli to budete objednávat tak mi prosím napište do PM abych to neprošvihl...díky Citovat
Cardaaa Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 to fr3sh: jojoo to bys byl moc hodnej.. tak asi ještě chvilku počkáme, třeba by se ještě nekdo připojil... jjá hlavně osobně musím nejdřív sehnat bubáky:D Citovat
Jeny Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Tak jestli jsem to dobře spočetl, tak je nás zatím 5 Jeden čas to bylo na ebay.uk, jako kdyby se se sáním roztrhl pytel a teď je tam pár nabídek a ještě celkem nevýhodných:nevim Citovat
Cardaaa Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 nebylo by špatný kdyby se tam objevilo to za 39 liber;) Citovat
Fr3sh Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Ja jsem na ebay denne, tak vam to budu zkoukavat kdyztak vam napisu a objednavam vam to kdyz budete mit zajem Ale ted tam neni zadny..snad jen jedno za 59 eur...tak uvidime [upravil dne 16/3/10 Fr3sh] Citovat
J.R. Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 Chlapi, tak já se taky přidávám, pokud by byla cena +/- 1.500 CZK, tak do toho du :-) jsem ze z Plzne ;-) 2 Fr3sh: je to aspon trochu znat? Mel sem uz na aute (Nissan) otevreny sani, takovy home-made a nic moc, ale tohle naporovy bude asi o necem jinym, ze? Aby to nebyla zbytecna investice... :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.