Guest argooo Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 cauko vsetci mam 406 2.0 HDI 80kW 110k r.v.2003 mam problem asi kazde tri mesiace musim menit ziarovky v tlmenych svetlach lebo sa vypalia.co to moze robit?? dik a este jeden problem nefunguje mi ventilator na chladici ked som ho chcel nyskusat tak sa neda odpojit lebo kable su zaliate a idu az doo rele ktore zopina lebo je pocut jak to zopne. diki moc Upraven název vlákna. Dodržuj pravidla fóra! Díky, Béďa [upravil dne 28/2/2010 Béďa] Citovat
Edison Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Jestli ti často hořej žárovky, zkontroluj nabíjení. Citovat
koblih69 Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Když sundáš mřížku a trochu odklopíš tu plechovou příčku nad ní, vyndáš vrtuli i s motorem a můžeš ji odzkoušet přímo. Stačí vyšroubovat ty 3 samořezný šrouby okolo vrtule ( chce to kratčší křížový šroubovák ). V motoru jsou vzadu větrací díry a těmi se dostává dovnitř bordel. Pozor ten šroubek ve středu vrtule má levej závit. Rozebrat motor pak taky není problém... Žárovky - jak bylo napsáno ... dej měřák na baterku a přidej si plnej plyn, max by tam mělo být cca 14,4 nebo něco hodně okolo. Jinak poměrně záleží na výrobci, kvalita je hodně různá. Já mám denní svícení zapojené přes diodu takže je tam úbytek napětí, který přes den není ani vidět a žárovky od té doby nehoří vůbec. Pro Fabie se dokonce dělala taková sada odporových kabelů, které se tam vřadily a byl klid. Stálo to asi 150,- ale většinou o tom neví ani v autorizovaných servisech, přesto, že to byl origo díl koupenej v origo pytlíčku... číslo bohužel už nemám. Citovat
Edison Odesláno 28. únor 2010 Odesláno 28. únor 2010 Dioda řeší hodně problémů. Snížení napětí o cca 0,8 V udělá svý... Ale to bych dělal jako poslední možnost. Nejdřív se fakt podíval na to nabíjení... Citovat
stanlyman Odesláno 1. březen 2010 Odesláno 1. březen 2010 Původně zaslal: argooo cauko vsetci mam 406 2.0 HDI 80kW 110k r.v.2003 mam problem asi kazde tri mesiace musim menit ziarovky v tlmenych svetlach lebo sa vypalia.co to moze robit?? dik a este jeden problem nefunguje mi ventilator na chladici ked som ho chcel nyskusat tak sa neda odpojit lebo kable su zaliate a idu az doo rele ktore zopina lebo je pocut jak to zopne. diki moc Upraven název vlákna. Dodržuj pravidla fóra! Díky, Béďa [upravil dne 28/2/2010 Béďa] ake zopnutie pocujes???lebo ak to mas tak isto ako ja tak mas vetrak napajany z radiacej jednotky a ta dava prikaz ci ma fukat alebo nie....nie je to zopnutie klimy?tie ziarovky odchadzali aj mne a nejak som to neriesil a teraz mam pokoj uz asi tristvrte roka a nic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.