306-Kubik-S16 Odesláno 12. únor 2010 Odesláno 12. únor 2010 Kluci prosim vas budu menit brzdy z 266 mm na 283mm ale bojim se ze tam pak nedam origo 15ky kola co myslite dam to tam nebo ne?uz ted tam toho mista moc neni a jeste se chci zeptat jeslti nekdo uz tuhle vymenu delal jaky je pak rozdil v brzdeni jestli to je hodne znat nebo nee predem diky:-) Citovat
čakom Odesláno 12. únor 2010 Odesláno 12. únor 2010 menil jsem brzdy na 406 z 260 na 283. na 283 jdou dat 15\". rozdíl tam je znat docela hodně [upravil dne 12.2.2010 čakom] Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 12. únor 2010 Autor Odesláno 12. únor 2010 mno prave ja se bojim aby mi to neskrtalo o zavazicka snad ne jako nerikam ze tyhle 266 brzdi spatne ale kdyz je mozno mit 283proc ne ze jo :-) Citovat
genzer Odesláno 12. únor 2010 Odesláno 12. únor 2010 ja mam brzdice na 247mm chlazene kotouce,taky bych je casem chtel vymenit,me bude stacit tech 266:D Citovat
Radek 306 Odesláno 12. únor 2010 Odesláno 12. únor 2010 266 ve 14\" škrtá o závažíčka, ale 15 je se vejdou v poho a 283 budou v 15 tesně Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 12. únor 2010 Autor Odesláno 12. únor 2010 souhlasim s Radek 306 sice to vypada luxusne tyhle brzdy ve 14 ale skrtaji o zavazicka Citovat
AKCZ Odesláno 12. únor 2010 Odesláno 12. únor 2010 GTi-6ka ma ze serie 283mm a tedy min. 15ky .. takze nevidim problem.. nesmis teda zavazicka mit na miste brzdice Tam je to vazne o chlup Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 13. únor 2010 Autor Odesláno 13. únor 2010 Mno snad to pujde a nebude problem protoze penize na 16ky ted fakt nejsou Citovat
marty777 Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 měnil jsem taky 266 za 283 a 15\" jdou v pohodě,je to tak tak,ale vlezou se Citovat
Dopiťák Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 jen tak pro informaci kde se davaly ty 283ky? na GTi6? nebo jeste na neco jinyho? Citovat
Ferry Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 vymena z 260 na 283 je jedna z nejrozumnejsich investic do auta, taky jsem provedl na moji 406 a lituju, ze to nebylo uz driv Dle serviceboxu se davaly 283 jena na motory XU10J4RS - cili GTi6 pred faceliftem, ani 2.0 HDi u faceliftu nema psano 283, jen 266 [upravil dne 14/2/10 Ferry] Citovat
Dopiťák Odesláno 15. únor 2010 Odesláno 15. únor 2010 mno ja mam tet tech 245 a je to hodne malo..proto se ptam kde se to dava Citovat
ajsik Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 brzdovy valec byl u vsech modelu stejny ? neni tam pak problem s delsi drahou pedalu, resp. zmenou jeji charakteristiky ? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 hele brzdy 283mm se jeste davali na 307 HDi na tu nejsilnejsi verzi stoho budu mit ja ty brzdy jinak brzdovej valec si myslim snad bude stejny jako nerikam ze ty 266 nebrzdi dobre ale precejenom 283 bude lepsi a jeste odpojim na leto ABS Citovat
čakom Odesláno 17. únor 2010 Odesláno 17. únor 2010 na nejsilnější verzi 307 se davali 302 mm Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 aha dfokonce tak teda skoro ta nejsilnejsi Citovat
Venca 306 Odesláno 17. únor 2010 Odesláno 17. únor 2010 Původně zaslal: Radek 306 266 ve 14\" škrtá o závažíčka, ale 15 je se vejdou v poho a 283 budou v 15 tesně Já mám 266 a 14\" a nikde nic neškrtá Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.