i4e Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 Budou sedět na novější 406ce ALU kola 7x17\", 4x108, ET 25 s pneu 225/45 R17 91W? Díky, Honza Citovat
čakom Odesláno 25. březen 2010 Odesláno 25. březen 2010 sedet budou ale zaleži an tvaru poprsku aby někde nedrhli. a budou zalezli. chtělo by to aspon 10 mm podložky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.