Michael coupé Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 zajímá mě jestli budou brzdiče pasovat ze 607 na 406 a naopak [upravil dne 7/1/10 Michael coupé] Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 na 607 starsi model jsou bremba s jinym objednacim cislem a prumerem 309mm a sirka kotouce 32mm na novy model 607 nejsou v serviceboxu uvedeny vubec, pro tu jsou jen TRW system Lucas 330mm na 406 je prumer 305mm a sirka 28mm [upravil dne 7/1/10 Ferry] Citovat
Michael coupé Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 jde o brzdiče z st modelu 607 a jestli je dostanu na 406tku a naopak Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 opravil jsem se, shrnuto, 607 ma vetsi a sirsi kotouce nez 406, navic pokud vim 607 ma petiderove disky a 406 jen 4derove, takze smula Citovat
shwaara Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Hm, to je alchymie... 607 2.2i 2001 má 283mm a kolik šířku? Citovat
dobrmik Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 ale on asi měl namysli jen rozteč šroubu pro montáž brzdiču....kotouče by nechal 406... Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 kdyz jsou sirsi kotouce s jinym prumerem tak tezko Citovat
shwaara Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Nevím, co myslel michal, ale já chtěl slyšet těch 26mm Citovat
Michael coupé Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 myslel jsem jestli pasujou srouby na pridelani,díky za info :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.