Fr3sh Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 Jeden nocni plaminek, pro me je to vkus skoda kvality, vystrihnul jsem to z videa z fotaku Peugeot 106 Rallye big flame by Kabi61, on Flickr [Edited on 15/7/14 23:08 by Fr3sh] Citovat
Rejty Odesláno 25. červenec 2014 Odesláno 25. červenec 2014 a jedny moje oblíbené kola na 206 .. Borbet A libi se mne to moc... Citovat
Tony Stark Odesláno 31. červenec 2014 Odesláno 31. červenec 2014 Za mě luxus, je to někdo odsud, jelikož jsem galerku projel celou ale tohle jsem nenašel Citovat
Tony Stark Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 majitel údajně brádzí cesty v Havířově ale tuším s těma černýma lampama vzadu s tím moc nejezdí Citovat
Háček Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 206ka pěkná, ale tyhle borbety se mi moc nelíběj, tata jemě na golfu II a už tenkrat to nebyla moje káva víc se mi líběj speedline corse type2120 to jsou pěkný kola Citovat
KingSpade Odesláno 4. srpen 2014 Odesláno 4. srpen 2014 Háček..ty Speedliny se mě zase více líbí na Subaru... Citovat
Rejty Odesláno 4. srpen 2014 Odesláno 4. srpen 2014 tak tady jde o \"euro\" upravu auta no.. speedline se davaj dle mne na \"race\" nebo \"street\" auta Citovat
Rejty Odesláno 20. srpen 2014 Odesláno 20. srpen 2014 tak koukám že nic joo... tož já zítra cosi přidám Citovat
Feelly Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 605 Byla vždycky muj sen, omlouvam se za kvalitu, je to staženy z FB a jinou sem nenašel Citovat
Feelly Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Kdyby někdo našel fotky tyhle 406 tak budu vděčnej, vypada naprosto užasně Citovat
Feelly Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 A ještě jedna Není to pug ale patří sem. Citovat
Print Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Ta 605 je parádní! Taky jsem o ní uvažoval když jsem hledal nástupce za 406. Tak snad příště. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.