Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

I přes to si myslím že zásadní problém je v tom že nemají z auta respect, myslí si že jim se to stát nemůže a proto to auto nemají žádným jiným způsobem jištěný:nevim

Odesláno

No ono ja by som povedal, ze kopa ludi o tom nevie, alebo nad tym samotnym nepremysla ...

Teda ani mna to nikto nenaucil, nikde mi to nepovedali, a tak aj mne, ked som robil svoje prve opravi, sa zdalo normalne lezat pod autom, ktore je len na heveru ... Proste mi na um nezyslo, ze by to mohlo s toho heveru padnout, kdyz ten hever to auto udrzel treba pri vymene kol ...

Pak jak sem to raz delal, vybehl ven muj otec, a serval mne .. Donesl dve dreveny polinka, a podlozil je ..

Tym chcem povedat, ze auto si dnes tiez istym, i ked tiez mame niekedy jamu, ale je v nej kopa bordelu, tak lahsie ukony na hevere :)

A keby mi moj otec, toto nepovedal, tak sa to mozno docitam, az tu na fore (pametam si ozzyho temy, teda jednu temu urcite, kde toto daval)

A keby som na toto forum nechodil, a otec by mi to nepovedal, mozno sa to nedozviem ...

Odesláno
Původně zaslal: honza406

vemte to tak český člověk je nepoučitelný a říká si mne se to stát nemůže.A pak se diví :o

jj je to jak když někdo řeže na cirkulárce v rukavicích vis.náš soused klika jen malíček .:říkat neříkat furt stejný a smutný konce :fnuk

:fnuk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...