kroca Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 Zajímalo by mě, jestli musím při výměně kuláku vyhodit těhlici a nebo ji můžu nechat viset na tlumiči a ještě ,čím by se dal nahradit originál klíč na kulák , nebo čím bych si pomohl. Díky za rady. [upravil dne 25/12/09 kroca] Citovat
Dundee Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 Dolní čep se dá vymontovat na autě, tudíž těhlici vyndavat nemusíš. Pokud nemáš spešl klíč, jde povolit (po odklepnutí zajištění na dvou místech na těhlici) pomocí dvou kladiv nebo tupýho majzlíku a kladiva. EDIT: Kdybys to neměl tak daleko, mám tady podomácku vyrobenej klíč na spodní kulák z lešenový trubky a dvou (popř. čtyř) malejch kulatinek uvnitř a navařenou velkou matkou (klíč 46) zvenčí. [upravil dne 25/12/2009 Dundee] Citovat
pastorek Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 Guľový čap je na kuželi a dá sa demontovať i úderom zboku. Pri tom spodnom ešte šponujem rameno aby som videl kedy povolil. Čap na riadení vyskočí z kužeľa ale spodný je stále pritláčaný ramenom. Citovat
Benžík Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Mě to dělali u 405 v servisu, akorát když jsem tam přišel, tak měli vyndanou těhlici i s tlumičem a pérem. Měli to ve svěráku (už nevim za co to drželo) a povolili to obrovskýma sikovkama poklepáním kladivem. Citovat
Benžík Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 uvolnili - poklepali kladivem a potom sikovkama Citovat
Capy Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 tak nám se to doma nepovedlo ani klukům v práci. Nakonec jsem těhlice odvez do servisu kde s tím měli zkušenosti. Mam pocit že to povolili až pod autogenem. A dej si tam něco kvalitnějšího taovej starline tam bráchovi vydržel 5000km, hold si nedal říct Citovat
Dundee Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Mě Starline čep vydržel cca 50 tisíc;) Záleží na kusu- Febi čep mi odešel po 15 tisících:( Jeden čep jsem taky dostal ven až autogenem, ale to byl extrém, kterej tam navíc frajer v nějaký garáži dostal přes závit:o a dost ho ojebal:grr Citovat
ozzy56 Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 chlopaki-ten autogen se mi moc nelíbit-nebo sundáváte i náboj s ložiskem? Citovat
Dundee Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 ozzy56: Je fakt, že ložisko u toho dostane pořádnej záhul a je potom na výměnu, ale věř tomu, že ti ho v servise po takový demontáži taky nevyměněj (bohužel)... Citovat
ozzy56 Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 právě proto jsem to psal--když opravdu nejde povolit (ani s přípravkem),vytáhnu těhlici ven a navařím na kulák velkou matku (čep uřežu fričkou) a pak mi to šlo vždycky ven--počkám chvíli po svařování,až se teplota rozloží a zatím jsem to vždy povolil (je škoda dobrého ložiska a kupovat nové za 1200 kč) [upravil dne 27/12/09 ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.