Kastli mám zatím relativně v pořádku, akorát sem nejtoval kousek podběhu u levýho zadního kola ,prahy zatím auto na heveru taky udrží, akorát mne štve že sem tu zadní nápravu už jednou měnil. Informoval sem se na dopravním odboru o tom přepisu a šlo by to celkem složitě, cenu přepisu neřekly. Tak to zkusím povyměňovat, ale stejně by mě zajímalo jestli s tím přepisem nemá někdo zkušenost. Ještě by mě zajímalo jestli někdo nevíte kde najít akreditovaného zástupce Peugeot pro Č.R. Díky za názor. Kroca.
[upravil dne 16/9/09 kroca]