gen.Migen Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Máme tu zapeklitou věc. Někdo tvrdí, že termostat je umístěn zde: a někdo tvrdí, že je umístěn na tělece palivového filtru. Tam jak ustí ta tlustá hadice od chladiče viz. obr níže. Prosím o radu, fakt nevím kde kuchat:)
Ferry Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 sorry, tohle tema zamknu, psal jsem ti a z fotek v danem tematu je jasne videt, ze termostat je v domecku, ktery je prisroubovan hned na vodni pumpe vzadu na bloku motoru na prave strane S pripadnymi dotazy pokracuj v tom vlakne o vymene termostatu, at to neni roztahany v 10 vlaknech Over [upravil dne 14/12/09 Ferry]
Recommended Posts