Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Máme tu zapeklitou věc. Někdo tvrdí, že termostat je umístěn zde:

a někdo tvrdí, že je umístěn na tělece palivového filtru. Tam jak ustí ta tlustá hadice od chladiče viz. obr níže.

Prosím o radu, fakt nevím kde kuchat:)

post-0-14109611541427_thumb.jpg

Odesláno

sorry, tohle tema zamknu, psal jsem ti a z fotek v danem tematu je jasne videt, ze termostat je v domecku, ktery je prisroubovan hned na vodni pumpe vzadu na bloku motoru na prave strane

S pripadnymi dotazy pokracuj v tom vlakne o vymene termostatu, at to neni roztahany v 10 vlaknech :nevim

Over

[upravil dne 14/12/09 Ferry]

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...