Stuchy Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 moc krásný auto ta doba byla nádherná mám doma vypiplanou 405 která spí v teple a čeká .... sen je 405 MI 16 jenomže nejsou peníze Citovat
SV 24 Odesláno 29. červenec 2011 Autor Odesláno 29. červenec 2011 taaaaak dnes dorazil z Francie dáreček na GTi16 večer udělám foto ať víte o co jde Citovat
SV 24 Odesláno 29. červenec 2011 Autor Odesláno 29. červenec 2011 tak už Vás nebudu napínat.Tady je máte krasavce.úplně nové Speedliny přímo z prodejny v Auriol za velice krásnou cenu.K tomu jsme dostaly slevu na vystavene zboží a ještě k tomu když zjistily,že se jelo až z Čech pro ně tak short shift zadara Citovat
SV 24 Odesláno 29. červenec 2011 Autor Odesláno 29. červenec 2011 ale zsjímavostí je,že řikaly,že tyhle group A kola jezdily angláni! Frantíci jezdily na jiných Speedlinech šampionáty! Citovat
SV 24 Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 na těhlech Speedlinech jezdily Frantíci ! tak ještě ty musime sehnat Citovat
MilanF1 Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 Nádherný kolečka :o:o :potlesk:potlesk Citovat
SV 24 Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 děěěěkuji jinak jsou to 15ky 6,75palce siroke,ET 8 - origo závodní kola Citovat
vinorak Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 schválně je zvaž, jestli nejsou těžší než moje stříbrný A taky by mě pro info zajímalo z jakýho jsou roku, je to vzadu vyražený, ty moje jsou 92 Citovat
SV 24 Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 mrknu na ne pak.a chystam se je zvazit.Na krabici je psano nejakych necelych 8kg tusim Citovat
vinorak Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 píšou 8kg http://www.auriolracingservices.com/fiche.php?id=284&rubrique=Competition&i=smenub13&souscategorie=Jantes Citovat
tom406 Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 8kg je sakra moc na 15\" mě kola na impreze váží 9,5kg 8,5x18\" ale jinak moc pěkné [upravil dne 30.7.2011 od tom406] Citovat
vinorak Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 to sice ano, ale musíš brát v potaz, že to jsou kola výrobně z roku +-90 a origo z gti váží 9.1kg co sem koukal tak OZ Superleggera: 15\" 4.9 kg Citovat
SV 24 Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 Víno! Kola jsou to vyráběna a navrhovaná prý před 90.rokem a to byla špička! Citovat
SV 24 Odesláno 8. srpen 2011 Autor Odesláno 8. srpen 2011 dodávám pár fotek z pátku jediný co mě štve,že mi někdo ,,ukopl\" oririgál vyhřívané zrcátko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.