Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Packa blinkrov + Led parkovacky


k3ep3r1

Recommended Posts

caute mam na vas dve otazky :)

1.neda sa nejako opravit packa blinkrov pretoze ked odbacam doprava a dam blinker doprava tak hned ako dokoncim zakrutu tak sa mi prepne blinker dolava je uz asi dost rozsypany stve ma ze musim po kazdej zakrute prepnut naspat .... ale ked idem dolava tak to je v pohode . Neni tam nejaka suciastka ktora by sa dala lahko vymenit alebo nieco take ?

2. viem ze sa tu riesili Led parkovacky ale bohuzial som nenasiel odpoved na moju otazku. Mate niekto vymenene parkovacky za biele LEd ? staci iba jednoducha vymena alebo to obnasa nieco viac ? vedeli by ste mi nejake doporucit ?

dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem č. 1 tu vyriesil jeden chlapik genialne. Z hubky na umyvanie odstrihol kvader 2x2x3cm, nafarbil fixkou na cierno a potom vlozil pod packu. Spongia funguje ako bariera, ktora zabrani vrateniu packy a zaroven dovoli dat blinker dolava normalne. Nafarbenie nacierno zabezpeci \"neviditelnost\" Origo nova packa stoji okolo 330 €

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ginon parada dik moc skusim to , ved hej radsej budem prepinat naspat jak by som mal dat za to 330 :D teraz tam mam natiahnutu gumicku ale ta tomu moc nepomoze iba trochu , ked idem mierne do zakruty tak sa neprepne .

another one tiez vdaka to som potreboval pocut :D cize tam mozem pacnut kludne aj tieto ?

http://www.xenonplus.sk/led-doplnky-parkovacky-a-bocne-smerovky.html

5 LED svietiaci v 180 stupňovom uhle stabilizovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, či má tvoj PP takú funkciu, že vie hlásiť vypálené žiarovky? Ak áno potom ti to bude hlásiť aj pri ledkách lebo majú malý odber preto si bude myslieť, že žiarovka zhorela.

Biele áno ale musia byť homologované. Na tých ledkách na obale určite niekde nájdeš, že nie sú schválené pre použitie v premávke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=58931

tuto je cele vlakno na tu špongiu :-)

a s fizlami budes mat momentalne podla novej vyhlasky taky problem,ze akekolvek doplnane svetla, ktore nie su od vyroby su zakazane. A ako poznam niektorych zelenych buzerantov, tak ta budu natahovat aj kvoli ledkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gibon83

http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=58931

tuto je cele vlakno na tu špongiu :-)

a s fizlami budes mat momentalne podla novej vyhlasky taky problem,ze akekolvek doplnane svetla, ktore nie su od vyroby su zakazane. A ako poznam niektorych zelenych buzerantov, tak ta budu natahovat aj kvoli ledkam.

To si kde cital v zenskom casopise ? Dennym led svietenim tiez nemam auto vybavene od vyroby a fizli mi mozu skakat na rezervu a to iste plati pre pozicne svetla ktore mam tiez namontovane. A co stetavam 206 s led parkovackami s modrym nadychom tak majitelia by pri kontole sa nevedia dovtipit ze nadych modreho svetla je stale vo spektre bielej farby. Biele parkovacky primeranou svietivostou pouzivam dlho a na STK nebol problem. Ak si tam da niekto sunty z ciny tak nech sa necuduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Původně zaslal: Gibon83

http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=58931

tuto je cele vlakno na tu špongiu :-)

a s fizlami budes mat momentalne podla novej vyhlasky taky problem,ze akekolvek doplnane svetla, ktore nie su od vyroby su zakazane. A ako poznam niektorych zelenych buzerantov, tak ta budu natahovat aj kvoli ledkam.

To si kde cital v zenskom casopise ? Dennym led svietenim tiez nemam auto vybavene od vyroby a fizli mi mozu skakat na rezervu a to iste plati pre pozicne svetla ktore mam tiez namontovane. A co stetavam 206 s led parkovackami s modrym nadychom tak majitelia by pri kontole sa nevedia dovtipit ze nadych modreho svetla je stale vo spektre bielej farby. Biele parkovacky primeranou svietivostou pouzivam dlho a na STK nebol problem. Ak si tam da niekto sunty z ciny tak nech sa necuduje.

tu mas ty zensky casopis:

http://natankuj.sme.sk/c/5113558/soferujete-na-svete-je-nova-vyhlaska-o-ktorej-by-ste-mali-vediet.html

poznam takych hrdinov ako ty. Na nete toho napisu a ked ich zastavia fizli tak sa im kolena roztrasu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine co som nasiel je citat \"zákaz použitia iných svietidiel na vozidle, než sú tie, ktoré sú predpísané a povolené pre daný druh a kategóriu vozidla. To znamená, že rôzne doplnkové svietidlá, žiarovky, ktoré nie sú pre dané auto schválené, už nebudú môcť byť použité. Týka sa to najmä tuningu a napríklad aj zmien klasických svetlometov na LED alebo Xenóny. Nevidim tam nic v zmysle ze nemozes na auto nic domontovat navyse. A na hrdinu sa nehram. Ak si ty posraty povedat ostrejsie slovo tak potom s radostou im zaplatis pokutu aj za to ze vobec ides na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Jedine co som nasiel je citat \"zákaz použitia iných svietidiel na vozidle, než sú tie, ktoré sú predpísané a povolené pre daný druh a kategóriu vozidla. To znamená, že rôzne doplnkové svietidlá, žiarovky, ktoré nie sú pre dané auto schválené, už nebudú môcť byť použité. Týka sa to najmä tuningu a napríklad aj zmien klasických svetlometov na LED alebo Xenóny. Nevidim tam nic v zmysle ze nemozes na auto nic domontovat navyse. A na hrdinu sa nehram. Ak si ty posraty povedat ostrejsie slovo tak potom s radostou im zaplatis pokutu aj za to ze vobec ides na aute.

no nic to skusime polopate:

zakaz pouzitia iných svietidiel na vozidle, než sú tie, ktoré sú predpísané a povolené pre daný druh a kategóriu vozidla. To znamena ze ak bolo auto schvalene vyrobcovi na prevazdku na pozemny komunikaciach, tak ine doplnky nie su povolene.

Ine svietidla su asi tie doplnene. To sa pise aj dalej: \"to znamena rozne D O P L N K O V E (čiarka) žiarovky... ... To sa tyka NAJMA tuningu... Citaj poriadne a rozober si text na drobne, alebo nastuduj priamo zakon.

Ako mne je jedno, ja mam vsetko tak ako to bolo vyrobene a ty sa vykecavaj, hrdina. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...