orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: Qcko 128kbps:ticho ... to snad nie, je rok 2009:roll ... kazdopadne mu to funguje, pozicaj si od niekoho 512MB flashku a skus tu:) to zkouší ale nikdo ji nemá tak malou. Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: DAW11 no k tomu transmiteru všechny datove zdroje at uz pametove karty nebo usb kličenky musi !!! byt ve před použitim byt sformatovane na FAT32 jinak by to melo videt i vic než 2GB ja osobne použivam micro sd Kingston 4GB pres redukci na klasicke sd karty vetsina novych transmiteru ma podporu medii až 32GB ale u tech starsich je to opravdu jen max 2GB. mel sem podobny problem stacilo sformatovat na fat 32 ( jo a nektere ty levnejsi nemaji podporu přehravani ze složek tudiž se musi nakopirovat na na kartu nebo usb tzv. navolno) jinak vic info i zde http://www.naitech.eu/transmitter-transmiter/transmitter-transmiter/ a pro lepsi poslech je dobre vypnout podpory na radiu jako je AF atd... ktere slouži k doladovani frekvence a pri pouziti transmiteru spusobuji rušeni nebo se mi stavalo ze se mi radio automaticky preladilo na jinou stanici . To mě rádio hraju. KDyž dám do zásuvky transmitter tak mi přestane hrát. a mohu hrát přes transmitter. Citovat
wooody Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 to je proto že ta síla signálu z transmittera je silnější, ale okolní stanice ho pořád rušej.. Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Mám 2G a je ve formátu FAT. Zvuk je formátu MP3 a nehraje. Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 A ukazuje na displeji názvy skladeb? Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: wooody to je proto že ta síla signálu z transmittera je silnější, ale okolní stanice ho pořád rušej.. Popravdě nevím jak se to vypíná. Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: P607Olda A ukazuje na displeji názvy skladeb? Neukazuje, Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 Hm, tak to nic nenačítá... Asi zkus reklamovat. Citovat
wooody Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: orbin.1988 Původně zaslal: wooody to je proto že ta síla signálu z transmittera je silnější, ale okolní stanice ho pořád rušej.. Popravdě nevím jak se to vypíná. to nejde vipnout, jenom přeladit na frekvenci na který vůbec nic nehraje, ale to neviřeší tvůj případ.... řikám zkusil bych jino flešku s písničkama v roteru a když to nepojede tak reklamace Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 a koukali jste co mám za transmitter? Na začátk uje odkaz. Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 tam se mi písničky asi ukazovaat nebudou. Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 Já mám tento a myslel jsem, že je to zhruba stejná generace, DO a cenová kategorie. Ukazuje názvy písniček. http://www.zlepsovak.cz/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=2_4&products_id=18 [upravil dne 22.11.2009 P607Olda] Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Tak problém vyřešen. Jen se zeptám. NEmáte někdo 512mega flash. Jeden kámoš mi půjčil 64mega a hraje to. Tak scháním ale spon 512.Máte někdo na prodej? Už se skoro vůbec neprodává Citovat
orbin.1988 Odesláno 22. listopad 2009 Autor Odesláno 22. listopad 2009 Původně zaslal: P607Olda Já mám tento a myslel jsem, že je to zhruba stejná generace, DO a cenová kategorie. Ukazuje názvy písniček. http://www.zlepsovak.cz/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=2_4&products_id=18 [upravil dne 22.11.2009 P607Olda] Pěkný. že j ávůl si spíše nekoupil toto. Citovat
jofo Odesláno 22. listopad 2009 Odesláno 22. listopad 2009 Tak to vrat s tym ze to nepodporuje vacsiu kartu a nikde to nie je napisane. Potom kup nove zariadenie. Citovat
BV406 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 tady je nejake povidani o tvem sencoru .... ja mam ten emgeton ... a nejsem s nim moc spokojen.. ale to jen tak http://www.czechcomputer.cz/user_review_doc-Q0907132311539854055108211786786.html Citovat
orbin.1988 Odesláno 23. listopad 2009 Autor Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: BV406 tady je nejake povidani o tvem sencoru .... ja mam ten emgeton ... a nejsem s nim moc spokojen.. ale to jen tak http://www.czechcomputer.cz/user_review_doc-Q0907132311539854055108211786786.html Díky, ale pořád nechápu proč mi to nebere větší kartu. Citovat
BV406 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 ja jsem nikde na netu nenasel udaj, jak velkou kartu je ten tvuj model schopen pouzivat .... takze mas asi smolika ale podle techto informaci http://www.sencor.cz/elektronika-do-automobilu/Multimedia/SWM-100.aspx ma ten tvuj model jen usb a aux vstup :myslim:myslim hele zkus spis zapojit jen USB disk [upravil dne 23/11/09 BV406] [upravil dne 23/11/09 BV406] Citovat
orbin.1988 Odesláno 23. listopad 2009 Autor Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: BV406 ja jsem nikde na netu nenasel udaj, jak velkou kartu je ten tvuj model schopen pouzivat .... takze mas asi smolika ale podle techto informaci http://www.sencor.cz/elektronika-do-automobilu/Multimedia/SWM-100.aspx ma ten tvuj model jen usb a aux vstup :myslim:myslim hele zkus spis zapojit jen USB disk [upravil dne 23/11/09 BV406] [upravil dne 23/11/09 BV406] no ale zase jak velkej Citovat
BV406 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 na zkousku to je fuk, 1GB musi vzit, jinak je to model z 18. stoleti ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.