MilanF1 Odesláno 5. květen 2010 Odesláno 5. květen 2010 nízký auto, OK, ale tohle ... PS: v čechách s tímhle ani před barák se vyjet nedá, na tož na \"silnici\". Citovat
wooody Odesláno 5. květen 2010 Odesláno 5. květen 2010 no jo, jenže obě videa jsou na vzduchu, jenže mi jsme napevno :-D Citovat
F.I.K Odesláno 8. květen 2010 Autor Odesláno 8. květen 2010 Je to 1,6 65kw- zatim... Níž už to nejde, ve předu je to nadoraz. Já mám kratší nárazník, proto to vypadá, že sem výš. Citovat
F.I.K Odesláno 9. květen 2010 Autor Odesláno 9. květen 2010 Kolik mas s tim pevnym mezeru mezi prahem a zemi ve predu a vzadu? Citovat
F.I.K Odesláno 6. červen 2010 Autor Odesláno 6. červen 2010 Tak jsem se konečně pustil do zadního nárazníku a po mnoha dlouhých večerech to konečně vypadá, že ho někdy dokončim. Jsou zavařené prolisy, zmenšený výklenek na značku a nárazník je prodloužený navařením spodku z octávky. Chybí už jen doladit pár drobností, zaplácat sříkačákem, pak dám plnič a chtěl bych tak měsíc jezdit v plniči, aby to tak nebolelo, kdyby to někde začalo praskat. Mezitím bych snad stihl zahladit předek a sehnat prahy. Pak se to dá do barvy všechno najednou. Ted ještě dodělat výfuk a pak můžu vymyslet další kravinu Jenom toho času je nějak málo, můžu dělat jen o víkendu, tak se to docela vleče. Tady dvě fotečku aktuálního nárazníku. Citovat
309GT Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 Pěkný! Ten nárazník ale bude potřebovat ještě hodně kitovat a brousit,je to hrozně nevděčná práce,co? Ten nárazník je nahoře zvlněný nebo to dělá fotka? Citovat
F.I.K Odesláno 6. červen 2010 Autor Odesláno 6. červen 2010 Dík.Jo jak byl dlouho položenej na zemi, tak se malinko roztáh a po nasazení ze mi vršek takhle zvlnil, do rána to tam nechám nasazený, pak na to maličko fouknu horkovzduškou a srovná se to, už se mi to stalo podruhý, tak to mám vychytaný . Práce je to teda šílená, kitu už tam zas tolik nepadne, to vypadá jen na fotce, jak je to barevný. Softem to stejně neudělám dokonale, takže si s tím ještě trochu pohraju a zaleju to stříkačákem, ten taky veme dost. Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Tak zadní nárazník konečně v plniči, do barvy ho dám, až zahladim přední a dopasuju prahy. Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Ještě by to chtělo trochu doladit lemy. Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Přední nárazník xs, ještě nevim, jestli budu dávat mlhovky, nebo zavařim díry. Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Než zaschl stříkačák, byl jsem se malinko uklidnit na motorce, nakonec se to trošku protáhlo, protože nešla vyndat z bahna. Citovat
309GT Odesláno 20. červen 2010 Odesláno 20. červen 2010 :D:D:D:D:D Paráda,je to fakt parádní povoz! A dopředu bych mlhy dal;) Citovat
MCabman Odesláno 20. červen 2010 Odesláno 20. červen 2010 pekne si zamakal na aute ... ale podla mňa by to potom chcelo vačšie kolesá Citovat
wooody Odesláno 20. červen 2010 Odesláno 20. červen 2010 mlhy tam určitě dej... a kde si sehnal ty prahy?? Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Možná bych dopředu zkusil naroubovat mlhy z novějšího modelu, ale to byla šílená práce. Chtěl bych časem dát 17ky, ale spíš prvně vyřeším silnější pohon. Citovat
F.I.K Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Prahy: http://www.mkkosa.cz/mkkosa/peugeot-306-5dverova-verze-rozsirene-prahy/ je to laminát, ale celkem slušně udělaný, takže docela i pasujou. Citovat
maxipaja Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 bomba nadhera dost si zamakal na autiku jsem zvedavej na konecnou fazy Citovat
F.I.K Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Díky Zas se mi někdo na autě podepsal klíčem, rýha přez celý zadní dveře. Chytit někoho při činu, tak si asi hodně zlepšim náladu. Když k tomu připočtu šrámy od dementů, který neumí parkovat a podobně, tak už je to skoro zralý na celolak... Jinak dneska jsem konečně přivezl lepčí motor-xu9j4- 118kW už jenom vypucovat, poskládat převodovku a pude dovnitř . Těším se na to jak na vánoce. Citovat
F.I.K Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Na první pohled málo kabelů, ale na druhý je jich tam až moc . [upravil dne 4/7/10 F.I.K] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.