F.I.K Odesláno 17. srpen 2011 Autor Odesláno 17. srpen 2011 No doufám, že to ještě někdy složim . Tak to je slušný 12kg, půjdou pryč i zadní sedačky a šíbr bude asi z laminátu. Sedačky tam pudou, protože mám v originále ty strašný placky. Tyhla byly za pár a sedí se mi v nich parádně. Citovat
F.I.K Odesláno 21. září 2011 Autor Odesláno 21. září 2011 Trochu víc elektriky, tady vzniká menší problém. Citovat
F.I.K Odesláno 21. září 2011 Autor Odesláno 21. září 2011 Auto konečně zbaveno rzi a tady už po mnoha vrsvách různorodých antikorózních nátěrů. Citovat
F.I.K Odesláno 21. září 2011 Autor Odesláno 21. září 2011 Prototyp držáku baterie (bude v kufru) Citovat
F.I.K Odesláno 16. listopad 2011 Autor Odesláno 16. listopad 2011 Tak motor s převodovkou konečně tam, kam patří. Citovat
F.I.K Odesláno 16. listopad 2011 Autor Odesláno 16. listopad 2011 Nové kotouče. Předek Brembo Max, zadek TRW Citovat
F.I.K Odesláno 16. listopad 2011 Autor Odesláno 16. listopad 2011 Kerscher 9x16 ET 30, Na fotce Et -5 Citovat
F.I.K Odesláno 17. listopad 2011 Autor Odesláno 17. listopad 2011 Tak tak, v ničem jiném ani nebyl Citovat
F.I.K Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 Díky snad už to brzy pojede. Zkouška kol Citovat
F.I.K Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 Ještě se asi bude muset trochu tahat. Citovat
winco Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 nooo asi budeš msuieť tahat určite :D :D a doriešiš to sanie ešte enako že??? ten filtr tam je len tak aby se nereklo , že jo?? :D dufam, že dokým prijedu pro motor tak to bude pojazdne :-P ma pak svezeš :-P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.