The_DoctoR Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Koupil jsem si 206tku GTI a nevím, na co je tenhle čudlík, kterej vypadá jak spínač v letadle Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 jo to ti nikdo neporadí, to nejni seriový, a může tam bejt dobastleno cokoli Citovat
xmichaelox Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 vsak vypinac , kukni zozadu, k comu to vedie,, a hned budes vediet, k comu to je ved aj male dieta vidi, ze to nie je \"seriovka\" Citovat
P607Olda Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Ten čudlík znamená, že auto bylo zasaženo kutilem. Je to dodělávka, může to být cokoli, od tajného vypínače, až po dálkové ovládání garáže... mlhovky... Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 tu zaslepku vyndej jestli tam vedou draty bo ne, když ne neřešil bych to jestlo jo šel bych po kabelu a hledal..... ale jako první bych to zkusil zapnot jestli se něco změní..... a třeba i v noci.... nějaké osvětlení a pak za jízdy, viděl sem takýdle dojebávky na oblbování řj Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Původně zaslal: P607Olda Ten čudlík znamená, že auto bylo zasaženo kutilem. Je to dodělávka, může to být cokoli, od tajného vypínače, až po dálkové ovládání garáže... mlhovky... tajný to moc nevypadá....:D ne sry ale musel sem Citovat
xmichaelox Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 a mozno ze to ma na \"NOS\" hehehe , kdo viiiiiiiii,,,, len posmatraj po kablikoch odspodu,,, na nieco uz len prides Citovat
P607Olda Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Vždyť vidíš, že jeho funkce je tajná - ani majitel neví, na co je... Citovat
P607Olda Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 V podstatě jsme jenom potřebovali vhodně položit otázku. The_DoctoRe - díky. Citovat
tbarth Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Když je to u vypínání airbagu, tak to bude manuální ovládání. Když tě spolujezdec na..ere, tak bu jebneš jednu ránu bagem a dá pokoj Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 no tak většinou tajný tlačítko je na odpojení baterky a je většinou zchovaný, a v 90% případů se vyřadí stropní tlačítko a napojí se tam, taký to malý co je jenom na čtení Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Původně zaslal: tbarth Když je to u vypínání airbagu, tak to bude manuální ovládání. Když tě spolujezdec na..ere, tak bu jebneš jednu ránu bagem a dá pokoj kua tak to bych musel mít nějakou továrnu na ty bagy to bych dělal tak 3X do tejdne:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.