Ron80 Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 mate niekto skusenosti s cistenim klimatizacie? ja som si objednal cistiacu sadu 500ml sprej + 24\"hadicka. niekde to tu uz bolo popisovane ako na to. Viem len ze napchat tu hadicku do vyduchov nestaci a niekde na nete som videl ako sa dostat do priestoru vyparniku. lenze neviem de sa ten vyparnik nachadza na 407ke. vie niekto poradit pls? diki moc. Citovat
AnotherOne Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Najbližšie cez otvor peľového filtra vľavo dole pri plynovom pedáli. Citovat
AnotherOne Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Myslel som polohu voči stredovému panelu Citovat
HonzaZ Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Vlevo dole, napravo od plynového pedálu. Citovat
Ron80 Odesláno 23. říjen 2009 Autor Odesláno 23. říjen 2009 fajn filter som uz cistil viem de je ulozeny len som nevedel de je najblizsia cesta ku vyparniku. takze vravis ze strcit hadicku smerom do interieru cez otvor filtru ak som dobre pochopil je to tak? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.