Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ceny aut na SK - srovnani s CZ - co rikate?


Recommended Posts

Odesláno

Podľa mňa sú u nás ceny riadne vyhnané hore, oproti ČR, porovnateľné auto dovezené z ČR ťa aj s prepisom a všetkými poplatkami bude stáť o pekných pár Euro menej ako keď ho kúpiš u nás napr. v bazáre.

Odesláno

tak z bazaru sa neoplati kupovat hlavne u nas:D to je pravda ze tu u nas to je moc hore.rozmyslam o kupe 407 do 8000 EU tak pozeram kde co sa mi oplati.

Odesláno

Urcite sa vecsina oplati doviest s ceska...

Bohuzial k cene si pripocitaj tak cca 500 Eur za vsetky veci suvisiace s dovozom a prepisom...

Ale aj tak. Niekedy sa mi rozum zastavuje, napr ta 406 break 3.0 V6 co je v inzerate, u nas najlacnejsi sedan s tmto motorom 75 litrov, on ho dava za 35 tis KC, a este by urco 5 tku spustil. Aj keby nie, stale to je o 25 litrov menej :)

Odesláno

:xvul Asi som lama...ale ako sa mam ozvat na inzerat zo stranky uvedenej vyssie?

Ved mi to akosi nejde :myslim

EDIT: Aha, no pekna stranka teda....teraz uz len najst nejakeho ochotneho ;)

[upravil dne 20.10.2009 Y2K]

Odesláno

Olda ceny dobre, ale jestli mam zaplatit este 15 tis SK prepis, tak si ho mozem zrovna kupit na SK :(

Odesláno

@Lubk0: No co ja viem, ukaz mi take auto ako som tam nasiel na SK za tu cenu.

@All: Kto by bol ochotny s CZ a poslal by jednu SMS aby som mal kontakt?

THX, odmena :P

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...