kecod Odesláno 19. říjen 2009 Odesláno 19. říjen 2009 co vravite na ceny aut u nas na slovensku...? oplati sa kupit auto v CZ a doniest ho na SK? [upravil dne 20/10/09 Ferry] Citovat
jofo Odesláno 19. říjen 2009 Odesláno 19. říjen 2009 Nieco ano nieco nie. Dobre auto za dobru cenu kupis aj u nas aj v cechach akurat treba hladat. Netreba sa uponahlat. Citovat
rarasik Odesláno 19. říjen 2009 Odesláno 19. říjen 2009 Podľa mňa sú u nás ceny riadne vyhnané hore, oproti ČR, porovnateľné auto dovezené z ČR ťa aj s prepisom a všetkými poplatkami bude stáť o pekných pár Euro menej ako keď ho kúpiš u nás napr. v bazáre. Citovat
kecod Odesláno 19. říjen 2009 Autor Odesláno 19. říjen 2009 tak z bazaru sa neoplati kupovat hlavne u nas:D to je pravda ze tu u nas to je moc hore.rozmyslam o kupe 407 do 8000 EU tak pozeram kde co sa mi oplati. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Urcite sa vecsina oplati doviest s ceska... Bohuzial k cene si pripocitaj tak cca 500 Eur za vsetky veci suvisiace s dovozom a prepisom... Ale aj tak. Niekedy sa mi rozum zastavuje, napr ta 406 break 3.0 V6 co je v inzerate, u nas najlacnejsi sedan s tmto motorom 75 litrov, on ho dava za 35 tis KC, a este by urco 5 tku spustil. Aj keby nie, stale to je o 25 litrov menej Citovat
P607Olda Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 V ČR je aut jak sladkého zelí (miestny výraz, značí plná ..., pozn. prekl.), tak musíš někoho uprosit, aby to koupil. Proto jsou ceny v ČR ceny nízké. Nechcete někdo 309 za 2500? http://auto.profit-inzerce.cz/prodej/auta-osobni-do-50000-kc/?id_typy_znacek_aut=45&id_typy_znacek_aut_modely=669&rok_vyroby_1=&rok_vyroby_2= Citovat
P607Olda Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 A ještě (je to všechno okolí Olomouce) http://auto.profit-inzerce.cz/prodej/auta-osobni-do-50000-kc/?id_typy_znacek_aut=45&id_typy_znacek_aut_modely=0&rok_vyroby_1=&rok_vyroby_2= [upravil dne 20.10.2009 P607Olda] Citovat
Y2K Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Asi som lama...ale ako sa mam ozvat na inzerat zo stranky uvedenej vyssie? Ved mi to akosi nejde EDIT: Aha, no pekna stranka teda....teraz uz len najst nejakeho ochotneho [upravil dne 20.10.2009 Y2K] Citovat
P607Olda Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Omlouvám se, to jsem si neuvědomil, že ze Slovenska půjdou ty SMSky těžko. Pevná linka je taky drahá... Oni to směřují na to aby prodávali tištěnou verzi na stánku. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Olda ceny dobre, ale jestli mam zaplatit este 15 tis SK prepis, tak si ho mozem zrovna kupit na SK Citovat
Y2K Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 @Lubk0: No co ja viem, ukaz mi take auto ako som tam nasiel na SK za tu cenu. @All: Kto by bol ochotny s CZ a poslal by jednu SMS aby som mal kontakt? THX, odmena Citovat
P607Olda Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Máš odpoveď. [upravil dne 20.10.2009 P607Olda] Citovat
Y2K Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Super, mas to u mna. Snad sa dohodneme na nejakej satisfakcii Este raz dakujem velmi pekne [upravil dne 20.10.2009 Y2K] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.