Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Vyplatí se kvůli spotřebě odmontovat střešní nosiče? Zvyšuje to spotřebu výrazně?

A kde se dá sehnat šroubovák na ty šrouby v zarážkách? Je to šroub s vhloubením ve tvaru hvězdičky. Je to nějakej patent Peugeotu nebo se to dá sehnat i v OBI?

Odesláno

jo jo pěkný . . . cena 3 je ideální . . za 5 je to nové teď v akci v Peugeotu . .

Jak se to tam vůbec přidělá ? Já tam mám jen černou gumu , pod tím jsou nějaký kolejnice ? :roll

Odesláno

tak flapci koupil jsem ty nosiče z aukra tak jsem zvědavy...manik řikal že ma i kolejničky a všechny potřebne dily k tomu tak uvidime jak to pujde a jestli to bude vše:mrk..a jak pujde montaž:aut

Odesláno
Původně zaslal: mablees

Jéé , tak jsem zaváhal já jsem si s pánem psal :-)

ja taky ale mlada mi to koupila na aukru:super a jsem rad protože jsem mu i volal a řikal že možna něco bude ale že to nebere že to dostal k prodeji...děla převažně renaulty

  • O 2 týdny později...
Odesláno

ted jsem koukal a ma tam dalši na aukru ale ja sem ty svoje ještě nedostal po 10 dnech ještě nic nepřišlo tak bud keca manik co to prodava že to poslal nebo to někde pošta zaje.ala ale volal jsem na poštu tak pry tam dneska pro mě něco maji tak uvidime jestli to je ono a cely komplet držaky a kolejnice s přislušenstvim a poštou budou stat 4900 což se oproti novym da uvidime v jakem stavu bude chrom..mi třeba už oliza klika u spolujezdce a neviim jestli to nechat nachromovat nebo raději hodit do barvy

  • O 2 týdny později...
Odesláno

panove mužete mi něco upřesnit? namontoval jsem si ty nosiče ale chybi mi asi pul metrovy kus lišty na každe straně...jak vy to mate tam udělane mate tam uřizlou tu černou lištu co jsem tam měl před tim nebo je to nějaky special dil...diky za rady

Odesláno

Mám dotaz. Nevíte někdo jak namontovat rakev na střešní nosič? Je mi jasné uchycení pomocí U držáků, ale ty jsou u rakve moc uzké a na širokou lyžinu nejdou. Ale prý existují nějaké sředové šrouby do těla lyžiny. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď.:roker

Odesláno

ty jo jak chceš do tý rakve lézt pro věci já bych musel sebou vozit ještě štafle abych se tam dostal mě dělá problém i je roztáhnout od sebe mam jen 175 cm takže vždy někoho dochytím aby mi pomohl a rakev to si neumim představit. :myslim

Odesláno

No bude to trochu výš, ale mě to nedělá problém, měl jsem respektive mám Renaulta a ten byl také vysoký a zvládl jsem to. A chci tam dávat jen lyže. Tak to by neměl být takový problém.Spíš jak jí přidělat.

Odesláno
Původně zaslal: MotoMoto

Mám dotaz. Nevíte někdo jak namontovat rakev na střešní nosič? Je mi jasné uchycení pomocí U držáků, ale ty jsou u rakve moc uzké a na širokou lyžinu nejdou. Ale prý existují nějaké sředové šrouby do těla lyžiny. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď.:roker

o nosiču bych diru nedělal jestli maš menši kutilske vybaveni tak si to udělej sam

dělal jsem na 3 auta držačky ze závitove tyče jen to ve svěraku ohneš

ale lepši je na to autogen a nejlepe když maš kulatinku a na konce si udělaš zavity tak je to parada jako origo a za par kč

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...