vector Odesláno 28. červenec 2004 Odesláno 28. červenec 2004 Napsán autorem Luger Samo, že i zkušeňák udělá botu, ale ne když si dává bacha... pak není situace, kdy se může bota stát... Pokud pojedu tak, abych auto zastavil jak daleko vidím, tak nemám šanci se vytřískat. Hele , štěrk je svinstvo (Mašinka by moh vyprávět) jenže je taky pravda, že když nevidim co tam je, nemám tam vletět jako hasič. Jesně, že za většinu nehod si můžou řidiči samy a tohle bude těžko vyjímka. Citovat
vector Odesláno 31. červenec 2004 Odesláno 31. červenec 2004 Napsán autorem destiny tady je par fotoek toho, co se povedlo Marešovi udělat ze svého super-sportu Vrak Ferrary a ještě jedna fotka Podařilo se mi získat video , jak to s tím Leošem bylo. http://www.rallyesportclub.it/common/video/files/ferraricrash.mpg [Editován dne 26/7/04 destiny] Citovat
Ladis Odesláno 2. srpen 2004 Odesláno 2. srpen 2004 Tak bych řekl, že lidi na tomdle foru nají auto z ruhé ruky tak v 80 %. Stejně jako spor?áci. Taky relativně často mění majitele. Ale žádný spor?ák neskončí jako naše vozítka, rozežraná korozí a v kaluži oleje. Všechny spor?áky skončí v příkopě, nebo na poli, nebo mostním sloupu. To už je jejich osud. Máš spor?áka, naučíš se jezdit a prahneš po dalším. A tak to jde dál, dokud věk a finance dovolí... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.