Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak Leoš prý už rozstřelil Ferrary


Recommended Posts

Odesláno
Napsán autorem Luger

Samo, že i zkušeňák udělá botu, ale ne když si dává bacha... pak není situace, kdy se může bota stát... Pokud pojedu tak, abych auto zastavil jak daleko vidím, tak nemám šanci se vytřískat.

Hele , štěrk je svinstvo (Mašinka by moh vyprávět) jenže je taky pravda, že když nevidim co tam je, nemám tam vletět jako hasič. Jesně, že za většinu nehod si můžou řidiči samy a tohle bude těžko vyjímka.

Odesláno

Tak bych řekl, že lidi na tomdle foru nají auto z ruhé ruky tak v 80 %. Stejně jako spor?áci. Taky relativně často mění majitele. Ale žádný spor?ák neskončí jako naše vozítka, rozežraná korozí a v kaluži oleje.

Všechny spor?áky skončí v příkopě, nebo na poli, nebo mostním sloupu. To už je jejich osud.

Máš spor?áka, naučíš se jezdit a prahneš po dalším. A tak to jde dál, dokud věk a finance dovolí...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...