kecod Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 dobry mam taku otazku tecie mi chladic na aute 1.4 93 rocnik, a kamarat ma na suciastky 306 1.6, a chcme sa spytat ci bude ten chladic sediet lebo na internete som pozeral ze aj 1.4 maju rozdielne chladice velkostov. diky za radu. Citovat
Ferry Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 nejjednodussi vyzkouset a overit primo na aute, kdyz to mas od kamose, ovsem pokud sis uz zjistil, ze maj jine rozmery, tak bude nejspis i jine uchyceni v chladicove stene, trochu jinak vyvody na hadice ... Citovat
domikra Odesláno 17. září 2009 Odesláno 17. září 2009 podle mne by to mnělo sedět.ale záleži na typu motoru a roku výroby. Citovat
Jindras Odesláno 17. září 2009 Odesláno 17. září 2009 Pravděpodobně výrobce změny v tomto nedělal,na první pohled by to mělo být patrné-jednoduše přeměřit a bude to O.K... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.