Dundee Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Ten 2.0 8v má 108 kW, krouťák nevim. A jeden motor (už bez turba) tu ze sedana mám (kdyby chtěl někdo bastlit:D)... Citovat
309GT Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Jo,turbo má zase Kuba 306 S16 I se svodama od Dundeeho:D Jinak ta 406ka je v Autosport-tuningu,ale nemůžu najít inzerci on-line.A vypadá to jako origo new model,rok ale nepíše.Prej to nechá levně Přepis inzerátu je : P2427 Prodám Peugeot 406 2.0 nové turbo,podvozek Koni a Eibach,Blow-off ventil,regulace,hudba magnat,infinity,DVD,Levně-Spěchá Citovat
Miku Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Tak technické data 108 Kw / 5300ot. , 235Nm/2500ot. nejvyšší rychlost 210 km a váha sedanu 1335 kg. Průměrná spotřeba dle Tp 9,8 l. Není to žádný \"závodák\" , ale tím , že má jen 8 ventilků jede pěkně odspodu. Během tří dnů jsem jel se čtyřmi 406 (zháním kombi) a to motory 1.8 16V , 2.0 16V , 2.2 16V a 3.0 V6 140Kw. O 1.8 je zbytečné se bavit , ta nejela , dvoulitr taky ne a ta dvadvojka až od asi 3700ot. A nakonec jsem byl zklamán tahem třílitru v nízkých otáčkách (ve vyšších už to bylo o něčem jiném) - Pocitově ten můj jel nejlépe a to říká více lidí Ale jako každý turbobenzín , když jedeš nadoraz , tak žere i trávu kolem cesty , ale kdo by chtěl závodit s 406 :D Citovat
309GT Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Krouťáček to nemá špatnej...škoda že je to 8v:roll Citovat
Miku Odesláno 11. září 2009 Odesláno 11. září 2009 T16 je o něčem jiném Kolik \"T\" jezdí bez problému minulých , současných nebo budoucích ? Citovat
sweetyboy Odesláno 13. září 2009 Odesláno 13. září 2009 Původně zaslal: Pe.Tr http://www.youtube.com/watch?v=pdQWmrfADoY&feature=related To je dobrej vypust:))) Citovat
tom406 Odesláno 18. září 2009 Odesláno 18. září 2009 Původně zaslal: sweetyboy Původně zaslal: Pe.Tr http://www.youtube.com/watch?v=pdQWmrfADoY&feature=related To je dobrej vypust:))) to jo za ty prachy http://tcoshop.com/product_info.php?products_id=2418 Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. září 2009 Odesláno 18. září 2009 no chtit od benzinu tah od spodu je trosku nekde jinde, si kup diesel. Ja mam 2,2 a jsem s ni spokojenej, dal jsem konus filtr, sirsi trubky a neprijde mi, ze by netahla, od dvou tisic uz je to citit. A s trilitrem nemuzes 2,0 8V vubec srovnavat, natoz pocitove. 2,2 ma tusim 218 pri 5500 ale je to proste atmosfera [upravil dne 18/9/2009 Scratch] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.