Jump to content

pretlak na 406

jarco623
 Share

Recommended Posts

ahojte mam taku specialnu otazku.chcel by som si urobit na 406 taky podtlak ze ked prehadzujem rychlost tak by to tak zosicalo.pocul som to najcastejsie na subaru impreza.dufam ze viete co myslim?? da sa to vobec urobit na 406??diki

[upravil dne 6.9.2009 jarco623]

Původně zaslal: tom406

syčení s blow off ventilu na atmosféře?? tomu se říká přetlak nikoli podtlak!! pokud chceš aby to mělo šmrnc soutěžního vozu co se týče zvuku tak nejlevnější varianta je obrovský otevřený vzd. filtr z molitanu ale ten taky stojí ranec.

a vedel by si mi dat nejaku fotku toho filtra?aby som mal predstavu ake by to malo byt.ono je to super zvuk a keby sa dalo tak to dat do 406 to by ma potesilo :) ja som skusal dat uz sportovy filter ale vobec to nemalo taky zvuk bolo pocut ked som naraz pridal plyn ako tam asi vcuclo vzduch ale to bolo vsetko.

Ten ventil ti odpousti tlak co je mezi turbem a klapkou, kdyz se klapka zavre pustenim plynu tak turbo porad ale tlaci vzduch a tento ventil ten pretlak odpusti, takze na motor bez turba to nijak nenabastlis..... To bys musel new auto nebo motor, a ted me napada delala se 406 s turbem? Nemysli ropaky

Původně zaslal: 309GT

Tak tak,teď zrovna je jedna na prodej v Tuning magazinu,už je to novej model,sedan...pěkná,ale cenu netuším...nebo to bylo v autosport-tuningu:myslim Už v tom mám bordel:D

:xvul No to si děláš srandu? Novej model jsem s 2.0T ještě nikdy neviděl. Prosím zjisti to a dej to sem nebo přes U2U. díííky:super

Mám tento motor ( XU10J2CTE ) v old modelu , ale tento motor se podle informací z internetu vyráběl až do roku 2004 :myslim .

Takže je to možné ( hodně jezdí v citronech )

Jinak jezdí s ním moje starší dcera a je velice spokojena (když se zmíním , že ho prodám , tak je zle :D )