Jump to content

306 cabrio Prestavba motoru

Dopiťák
 Share

Recommended Posts

Zdravim mel bych dotaz.Mam v mem mazlikovy 1.8 8V a chtel bych tam dat 1.8 16V z new modelu popripade HDIcko nevite nekdo jestli se to da udelat legalne nebo neda?Jinak nechci menit cele auto jelikoz mam strechu a gumy kolem oken jak nove a kdybych sel koupit dalsi cabrio v tom samem stavu tak bych se nedoplatil :(Diky za kazdou radu

[upravil dne 3/9/09 tommas11]

To by mě teda zajímalo jak to maj vyřešený marty a creams? Když to nejde, sám jsem přemýšlel nad výměnou, ale kvůli veškeré práci a sraní okolo toho jsem to zavrhnul, ale měl jsem zato, že papírově je to celkem jednoduchý :bacha:aut

[upravil dne 4.9.2009 Jenda 309]

když si uvědomíš,že sama továrna dává do stejné karoserie třeba 8 typů motorů,tak TECHNICKY není žádný problém dát kterýkoli z nich...,chce to JEN peníze...

jiná věc ovšem je,dát do souladu i doklady k vozu...,jsou lidé,co to neřeší,na STK sedí někdo z rodiny a na cestě se mi za skoro 40 let šoférování pod kapotu nikdo nedíval...

Mno tak sem byl v Peugeotu za znamym a jde to a legalne.Ale jsou tam veci co jsou FAAAAKT naprd.Musi se to schvalit v peugeotu+po prestavbe to musi skontrolovat technik v peugeotu(coz dohromady nestoji zrovna malo penez).

TO Ferry : K tem motorum davali se tam L6A LFY a LFZ vsechny jsou 1.8 16V lisi se jen elektronikou butto je to Magneto-Marelli,Bosch nebo Sagem.Jedine v cem se lisi 1.8 8V a 1.8 16V je v tovarnim oznaceni XU7 JP/L3 a XU7 JP4/L3

TO ozzy56 : To ze tam jdou technicky to vim :D Jde tam nacpat i 3.0 V6 (to sem vydel na foru u frantiku :mrk ).Me spis zajimala ta papirova stranka

Jinak dekuji za rady a postrehy..Ale asi stejne mazla prodam a skusim hledat nekde neco novejsiho:( z penezniho hlediska to vyjde levneji