Jump to content

Skrvna na zemi od oleje - WAPkou + čím (jaká \"medicínka\") vyčistit mastnotu nejlíp a nejlevnějc ?

budvar
 Share

Recommended Posts

Chcu v práci vyčistit kaluž oleje po de mnou - jak už tam parkuju dlouho na stejným místě, je to docela blbý - aspoň to zmírnit - poradíte mě nějaký normálně dostupný odmašťovadlo - mám představu, že to něčím poliju, nechám působit a spláchnu WAPkou...

Doma sem rozlyl na novou zamkovou dlazbu olej po vimene este s punta.

Zebral sem hadicu, osplichal vodou, zobral sem kefu a saponat, vycistel som co se dalo, a pak staci zebrat drotenou kefu, a poradne poradne drhnout, az se to zoskrabe.

Pravda, ostane tam flak po bruseni , uz nie od oleja, ale od brusenia, ale ten sa do mesice uzivany strati.

U mna je to OK, a nic se neda poznat ...

Jen je to trocha pracnejsi ...

Původně zaslal: BV406

:xvul jak to dopadlo s liqui moly ??? stale kape ?

no ještě nemám 600-800km - subjektivně se mě to zdá lepší jen malinko, možná to reálně je furt stejný :) Každopádně teče furt..

Jojo, olej sou kapka ke kapce v průběhu roku :) No jelikož bydlím kde bydlím, zkusím něco normálnějšího sehnat ala ta náražka vapex potažmo co tesco dá :) Chcu to trošku zlepšit no, nemusí to úplně zmizet...

Původně zaslal: Pe.Tr

vapex je snad kdyz je to čerstvy ,pokud tomu rozumim dobře tak ty skvrny tam sou dlouho.

taky, ale existuje spousta typu tzv. vapexu a perlitu ... olej je mastny porad a pokud by to posypal i ted, vzdycky se na ty granule neco nabali ...

pak mam jeste fintu, vysypat na skvrnu (i starou) perlit a ryzovym smetakem nebo kartacem pres to poradne prejizdet ... pak to smest ... a cekat na dest :)