Jump to content

ukazatel paliva (plovák)


SV 24
 Share

Recommended Posts

:D pardon.Natankuji treba za 300kc hned jak se mi rozsviti kontrolka rezarvy.Natankuju,rucicka vyleze na 1/4,projedu zatackou,spadne mi ukazatel paliva a opet se rozsviti rezerva.Pak na krizovatce sama zase rucicka vyleze treba na 1/4 a pak zase spadne... :myslim

[upravil dne 23/8/09 SV 24]

Link to comment
Share on other sites

udelato takovy vykmit a pak spadne... Obcas sem si rikal ze mi nejka strasne ,,zere\" ale je to blbost.Clovek natankuje a pak tam jakoby nic neni... Nikde nic netece nebo tak.To uz se prolezl.A da se ten plovak vymenit?! Nasel sem neco v Elitu ale asi 2.000kc to stoji :nevim Mam doma nahradni palivove cerpadlo ale ten plovak neni soucasti toho ne?!

Link to comment
Share on other sites

U 406 je pohyb plováku tlumen nějakou silikonovou vazelínou. Spíše se stává, že zatuhne a plovák i ukazatel pak stojí na jednom místě. Ale Tobě asi zmizelo to \"tlumení\", takže to reaguje na každé přelití.

Rozeber a prohlédni.

Link to comment
Share on other sites

Mě to taky dělá... Před zatáčkou mám třeba 1/2 a za zatáčkou 1/4 a za další zatáčkou zas 1/2.. Hlídej si ujetý km a neřeš to.. Já už s tím jezdím 3 roky..

Link to comment
Share on other sites

no mám zkušenost jenom z 205ky ale asi to bude stejný:myslim

Odpojíš konektor a potom musíš povolit plastovou matku. nejlíp to jde šroubovákem a kladivem. no a podle toho co píšeš, tak ti asi vypadla záslepka ze spodu toho válce co v něm jezdí plovák. Je to takový plastový špunt, který má malinkou dírku a díky ní to vlastně tlumí změny hladiny uvnitř toho válce. Já třeba když natankuju benzín, tak trvá třeba minutu než se ručička zvedne a ukazuje správně. No a když tam není ten špunt, tak si to ukazuje podle toho jak ti šplouchá v nádrži :D a taky hodně dělají zoxidovaný dráty právě u konektoru :super

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...