Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.2 HDI vibrace při 1500 ot./min


kozelnik

Recommended Posts

Dobrý den všem, jsem čerstvý majitel 406-ky r.v. 2001,

vůz výborný, komfort, výkon, spokojenost...

Problém nastává, když se při akceleraci dostávám přes cca 1500 ot./min, kdy celé auto nepříjemně vibruje, toto je při všech zařazených rychlostech, nejvíce asi při 4-ce, což ale může být dáno tím že zkrátka v těchto otáčkách zůstává při akceleraci déle.

Po technické stránce se v autech nevyznám, tak promiňte, jestli je to banální dotaz. Díky za odpověď,

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vitaj medzi nami,k tým vibraciam,mne to robí tiež tak sa snažim auto držat vo vyššich otáčkach,potom to prestane,myslím že to tu už niekto riešil skús použiť hladanie,ešte jeden postreh:robilo mi to ovela viac,tak som pozrel váhu vzduchu a bola v prdeli,od kupi novej sa to ovela zlepšilo,ale nezmizlo to úplne ale auto už má aj dačo odjazdene,takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za reakce, šajtr páka se neklepe o nic víc, než zbytek auta.

Při vyšších otáčkách to samozřejmě přestává, ale zrovna v mém případě je těch 1500 dost exponovaná frekvence.

Napadlo mě, jestli to nemůžou dělat staré silentbloky, ale jak říkám, nerozumím tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...