kajvet Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 máte to drahý chlapci... nezávaznou nabídku udělám každému na požádání od České pojišťovny se speciálními slevami jak na povinném tak i na havarijním pojištění. Potřebuji znát výši vašich měsíců za bezeškodný průběh, kubatůru a co je to za auto..U havarijka aktuální cenu vozidla... Citovat
enikybeniky Odesláno 14. říjen 2010 Autor Odesláno 14. říjen 2010 Kavjet: Tak jednou už jsem Tvé služby spokojeně využil. Pak ale nechápu, proč ses po mém další postěžování si zde neozval, když máš teda možnost to ještě skosit. Od ČP se mi dostalo pouze vysvětlení, že ke zdražení došlo na základě zákona číslo bla, bla, bla. S tím jsem se nespokojil a využil kontaktu na Koop. Citovat
kajvet Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 nesledoval jsem tohle vlákno, za to se omlouvám.... lepší je mail nebo SZ Citovat
Ravel Odesláno 15. říjen 2010 Odesláno 15. říjen 2010 U Kooperativy jsem 10 let. Na 807 2.0 mi komplet pojistku (povinny, havarijni, kradez) zlevnili z 5.2oo na 4.4oo ctvrtletne. Takze uspora 3.2oo rocne. Ale nerozcilujte se, manzelka tam pracovala Citovat
nikol Odesláno 19. říjen 2010 Odesláno 19. říjen 2010 Čp má teď akci,kopírují bonusy od rodinných příslušníků. Příklad- Já mám 35 procent bonus a otec 50 procent.Při jednom podpisu budu mít 50 a jako poděkování dalších 5 procent. A to dělá celkem 55 procent slevu. No neberte to,že. Citovat
kajvet Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 nikol: tahle akce platí nadále... dále se dá darovat bonus na havarijním pojištění od někoho Citovat
Šalda Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 Měl jsem povinný u ČP za 5600.- potom jsem přešel ke Kooperativě, kde jsem měl cenu 5100.- Asi před týdnem jsem tam volal, že ta cena je moc vysoká, a že chci odejít pryč, a najednou platím ( respektive budu platit) 3800.- A je to stejná pojistka;) Ten kdo to nechá být pochopitelně má ceny stejný a nebo i vyšší, ale ten kdo je nespokojen a začne to řešit, tak mu vždy nabídnou nižší cenu. Citovat
kajvet Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 Šaldo, takhle je to ale všude, třeba i u operátorů našich atd... je to prostě obchod... Je to nepsaná technika a taktika... né vždycky zafunguje, ale za zkoušku nikdo nic nedá.... Nicméně, u mě to vyjde vždy :papa Citovat
georgegg Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 jj, taky jsem to byl zkušet na pobočce, paní koukla do počítača usmála se a řekla mi že mi dá slevu deset procent, tak jsem poděkoval smlouvu zrušil a jdu jinam, jediný co mě vytočilo je to že mi řekla at čekám obálku s potvrzenými bonusy a jediný co přišlo je nová zelená karta a složenka na příští rok:grr Citovat
Šalda Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Kajvet, jj, mě to taky zatím fungovalo pokaždý, a třeba u operátorů jsem ušetřil za 4 roky kolem 8000.- za 2 mobily:D Sice někdy se nechají ukecávat i 20 minut ale nakonec svolí Citovat
Demo Odesláno 11. leden 2011 Odesláno 11. leden 2011 Tak Kajvet nedodal žádný výpočet , tak jsem byl včera zlomit ruku maníkovi z Allianz a hurá na objem 1896 ccm 3195 Kč + skla + vyšší asistence = ~4100 Kc Citovat
kajvet Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 nevím o tom, že by jsi měl zájem o nabídku... Citovat
kajvet Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 má nabídka na kalkulace u České pojišťovny stále platí! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.