Dave_k Odesláno 17. srpen 2009 Odesláno 17. srpen 2009 Takovejhle skvost by se mi líbil v garáži. Jsem ani nevěděl, že se něco takovýho dělalo. [upravil dne 17/8/09 Dave_k] Citovat
Kubis Odesláno 20. srpen 2009 Odesláno 20. srpen 2009 Ahoj,tak nevím,zvenku i zevnitř téměř úplně stejné,jako moje,jen trochu jiná barva.Jinak beru - je to vůz a to svezeníčko....P806 Citovat
Olaf Hudebnik Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 (upraveno) Mám ho.....jen sedačky nejsou celokoženné, což je příjemnější...v zimě nestudí a v létě se člověk nelepí.... Upraveno 8. srpen 2017 uživatelem Olaf Hudebnik Citovat
radim.1008 Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 Fiha, kostlivec a osmiletej. Olafe, hoď fotku pro povědomí nevědomých. Citovat
Zdeník Odesláno 1. říjen 2017 Odesláno 1. říjen 2017 ....a já tomu nechápem, nádherné, vymakané autíčko a nemá tempomat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.