Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

zdravím Peugeoťáci 405

mám dotaz:

1-kde najdu na P405-1.8TD spínač zpátečkových světel??

když rařadím zpátečku tak se nerozsvítí světla a žárovky sou dobré.

2-kde je čidlo otáčkoměru??funguje jak kdy se mu chce!!

pokud máte foto velmi mi to pomůže.zkoušel sem hledání ale nic!!:myslim

dík za každou dobrou radu:super

Odesláno

Na obrázku ve směru červené šipky zezadu motoru se nachází čidlo klikové hřídele ,někde v místě zeleného fleku pod fitrboxem na převodovce zepředu,pod pákou spojky by měl být spínač zpátečky (nepamatuji si přesně,ale x1-1,8i16v jej tam má,pokud se pletu tak sorry,hlavně s z5 sv.)Pokud nepomůže,alespoň navede.

  • O 4 týdny později...
Odesláno

zdar borci mám stejný problem, přestali mi fungovat zpátečkové světla, pojistky a žárovky mám dobré ale couváky mi prostě nejdou, takže pokud si na to už došel, čím to bylo, budu rád za každou informaci, díky

Odesláno

ja mam tiez ten isty problem, vzdy ked zaradim spatecku, tak mi hned vypne otackomer, nesvietia spateckove svetla a nejde aj palivomer.

vyriesil som to tym ze som ten spateckovy snimac odpojil a je vybavene.

ale aj tak by som strasne rad vedel preco mi to robi a v com je vlastne chyba.

nevie niekto ako to vyriesit???

a mimochodom, ten spateckovy snimac je uz novy a robi to stale

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...