raydowe Odesláno 6. červenec 2009 Odesláno 6. červenec 2009 Ma niekto skusenosti, ao vymenit ziarovku na tomto aute? po 25 tisic kilometrov sa vypalila a v manualy nic neni . Musi to koli tomu do servisu alebo to zvladne clovek sam? diki Citovat
Laďa Odesláno 6. červenec 2009 Odesláno 6. červenec 2009 A tady taky nic není? http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm Citovat
ozzy56 Odesláno 6. červenec 2009 Odesláno 6. červenec 2009 co kdybys napsal, kterou žárovku chceš měnit--možná se někdo od 207 ozve:myslim Citovat
Laďa Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 Musíš najet na model auta, potom se Ti vlevo otevře nabídka roku výroby, vybereš, klikneš, dáš abecední rejstřík, najdeš výměna žárovek, klikneš a studuješ. No a potom měníš. Citovat
doorii Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 ja mam ten isty problem, ale na 307. najedovana otvorila manual a nic, proste sa tam nedostanem. a aby ste si nemysleli, ze vsak zenska tak ani kamaratovi sa to nepodatilo , asi to tak naschval urobili, aby sme s tym museli bezat do servisu Citovat
robozv Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 a co toto? do kelu \"MJSytic\" predbehol si ma [upravil dne 7.7.2009 robozv] Citovat
robozv Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 Původně zaslal: doorii ja mam ten isty problem, ale na 307. najedovana otvorila manual a nic, proste sa tam nedostanem. a aby ste si nemysleli, ze vsak zenska tak ani kamaratovi sa to nepodatilo , asi to tak naschval urobili, aby sme s tym museli bezat do servisu je to skoro to iste ako na 207ke mne to trvalo cca 20 sekund mas stary alebo novy model? Citovat
Laďa Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 Kolega MJSytic Ti vložil přímo obrázky co jsou v tom odkazu. Mě to nešlo tak proto jen odkaz. Citovat
doorii Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 Původně zaslal: robozv Původně zaslal: doorii ja mam ten isty problem, ale na 307. najedovana otvorila manual a nic, proste sa tam nedostanem. a aby ste si nemysleli, ze vsak zenska tak ani kamaratovi sa to nepodatilo , asi to tak naschval urobili, aby sme s tym museli bezat do servisu je to skoro to iste ako na 207ke mne to trvalo cca 20 sekund mas stary alebo novy model? rok vyroby je 2001 Citovat
raydowe Odesláno 3. říjen 2009 Autor Odesláno 3. říjen 2009 ahojte, mozno sa cudujete ze po tak dlhej dobe pisem, vtedy som to odniesol nakoniec do servisu... ale teraz ked sa vypalila druha strana tak to skusam zas.. ziarovku neni problem vybrat zo svetlometu.... problem je ju vytiahnut z toho jej puzdra.. je to taka cierna \"cokoladka\" do ktorej je vsadena.. ta cokoladka je cela ako jeden odliaty kus, nikde sa nic netoci, nevytahuje, len z nej idu draty.. a nechce pustiti ziarovku von... fakt netusim ako to povolit, hrubou silou to asi nebude.. Citovat
raydowe Odesláno 3. říjen 2009 Autor Odesláno 3. říjen 2009 jj jela... musel som si pomoct srobovakom, (medzi obimku a tu plastovu paticu) aj ked som sa bal ze sa ten plast zlomi, predsa to neposobi nejak robustne.) ale musi fakt len zabrat. slava.. nemusim koli blbinam do servisu. snad ostatne nebudu o nic vatsi problem.) thx all Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.