jiri106xs Odesláno 9. září 2013 Odesláno 9. září 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/27073532/Rallye-plechy-na-Peugeot-106-RallyeCitroen-Saxo-VTS-a-pod.php Citovat
Peta-k Odesláno 14. září 2013 Odesláno 14. září 2013 ja bych jednu sadu bral ale nevim kdyz mam kola 185/60 R14 jestli to na ne pujde.. :-) Citovat
loki Odesláno 14. září 2013 Odesláno 14. září 2013 tyto kola prodává Koldas T16 ,tady z fora ,kola jsou opískovaná a mají novej lak, Citovat
spazi s16 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Rallye s2 http://auto.bazos.cz/inzerat/27499133/Peugeot-106-16-Rallye-Original-TOP-STAV-A1.php S1 xsi http://auto.bazos.cz/inzerat/27532355/proda-Peugeot-106-14xsi-69kw.php Jeste jedna s velkejma kotoucema a omlazena http://auto.bazos.cz/inzerat/27437304/Peugeot-106.php Citovat
cechic Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Kotouče obrovké ale víc mě pobavilo jak pán píše zachovalý a rok výroby 1999 Citovat
go.play Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/13276160?goFrom=list Citovat
Hafity Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 No kdyby byla nějaká pěkná S1 XSi poblíž.... Citovat
PAJA106 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Ta červená, co dává go.play, tak ta se před rokem prodávala za 25, ale v tu dobu byla omlácená ze všech stran a nikde nic nelícovalo. Citovat
loki Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 Maš pravdu,byla nekde na prodej,ale není to vic než 5měsíců,a myslím že jsem ji viděl i za mín,nekdo dával odkaz tady na foru. To hafity:tak jdi do té černé,cene je docela rozumná,ale chtělo by to vidět,zadní nárazník už neni original,do Prahy to Chomutova nemáš tak daleko Citovat
Hafity Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 Ta černá se mi zrovna nelíbí. Bral bych pouze originál. Ale do Zlína se mi teda nechce.... Citovat
loki Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 To hafity:ta černá je original,pouze zadni narazník je obyč Citovat
Hafity Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 A s takovou černou barvou vyjížděly XSi z fabriky? To bylo v origo vzorníku? Citovat
Machy_CZ Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/13276160?goFrom=list Vypadá skvěle a CELOKŮŽE Citovat
Machy_CZ Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 http://www.annonce.cz/inzerat/peugeot-106-el-22863472-wcmhkk.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.