FiFa_cze Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 Myslím, že by to auto nestavěl s 1.4 motorem, kdyby to mělo vydržet jen 2-3 závody. Jasně, že se na tom musí čas od času něco vyměnit a věnovat se tomu, ale aby mu odešel motor za 3 závody, to by byl jouza to stavět Citovat
Branjo Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 Ma tam najprv 152hp , v popise ma napisane 145hp. Jasne ze sa da vsetko, ale 1.4 to urcite nieje. Bude to 1.6 16v klasika. Aj to ktovie kolko to ma v skutocnosti koni, ked to nevidim na papieri neverim, potom su vsetko iba dohady. Citovat
jiri106xs Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 \"2-3 závody\" \"1.4 to urcite nieje\"... hoši hoši... majitele ani auto neznám, takže ho tady nehodlám obhajovat. Ale 145hp na 1.4 není nějaký extra výkon. To, že se taková auta nepohybujíí v provozu neznamená, že je to nemožné. Znám swifta 1.3, který má pod kapotou rovných 200hp a už má bez problémů odježděné dvě sezony. Neuražte se, ale tyhle debaty mi vždycky připadají jako \"Když to z toho nedokážu dostat já, tak nikdo.\" edit: a pokud je to tak k neuvěření, není přeci problém mu napsat o další fotky. [upravil dne 8.2.2013 16:36 od jiri106xs] Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 Naprostý souhlas s Jirkou Taky nevím, proč tomu nevěřit. S výkonem jsou na tom dost podobně i VW Lupo s 1.4 na rallycross Když to dokážou dostat ze staré dobré škodověnky http://www.sportovnivozy.cz/35965-skoda-130-lr-evo-ceske-budejovice#zalozkaFoto tak nevidím důvod, proč to nevymáčknout z o dost mladšího auta [upravil dne 8/2/13 16:52 od FiFa_cze] Citovat
Lentilka Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 známej měl 16v a v ní 190 hp bez turba... a jezdil uplně v pohodě Citovat
jiri106xs Odesláno 9. únor 2013 Odesláno 9. únor 2013 Tak panovi jsem psal a je to tak, jak pise. 1.4 s hewland prevodovkou. Pro pripadne zajemce dolozi i graf z brzdy. Citovat
loki Odesláno 10. únor 2013 Odesláno 10. únor 2013 koukám ,že tu někdo chytá na první našlápnutí to fifa ěkuji za pěkný obrázek 130LR,ale něco podobného má i muj kamarad tady v Táboře co jezdí rally s 130 LA. neřekl jsem ze to nemožné,i já už jsem se setkal s pár motory co měly jinou kliku,kované ojnice,T-písty,nižší hlavu,leštěné kanály na sání a na výfuku,webery nebo solexy,nebo treba karborátory z motorky,odlehčené řemenice,a setrváky keramické spojky a převodovky ze špérou,a to nemluvím o jiných mapách v ř.j,vstřikách apod. v tom už se nevyznám, pak je klidné možné mít jednou takový výkon než v serii Citovat
drahonak Odesláno 10. únor 2013 Odesláno 10. únor 2013 loki tohle co jsi psal je pro motor supersport zakladem bohuzel v dnesni dobe Citovat
FiFa_cze Odesláno 10. únor 2013 Odesláno 10. únor 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21725851/P-Vyfuky-Remus-Ultersport-na-peugeot-106saxo.php no nekupte to za ty prachy http://auto.bazos.cz/inzerat/21702435/Peugeot-106-16-74Kw.php [upravil dne 12/2/13 13:56 od FiFa_cze] Citovat
loki Odesláno 12. únor 2013 Odesláno 12. únor 2013 ten černej sport je zajímavej ,myslím ,ze už by měl mít i kotoučovou zadní nápravu.kdybych už jednoho sporta neměl doma tak bych to bral Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. únor 2013 Odesláno 12. únor 2013 Jo, kotoučovou nápravu má jde to lehce vidět i na té jedné fotce Citovat
go.play Odesláno 13. únor 2013 Odesláno 13. únor 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21801997/Peugeot-106-S16.php Citovat
Pauli__ Odesláno 14. únor 2013 Odesláno 14. únor 2013 tak tu černou 1.6 už mám doma, je to raketa a jako bonus jsou tam nerez 4 svody Citovat
FiFa_cze Odesláno 14. únor 2013 Odesláno 14. únor 2013 Tak to je fajn, že zavítala do klubu Svody jako bonus dobry Citovat
PAJA106 Odesláno 16. únor 2013 Odesláno 16. únor 2013 Pro ladiče vyšších výkonů by toto mohl být zajímavý inzerát: Citovat
KoldasT16 Odesláno 17. únor 2013 Odesláno 17. únor 2013 http://www.sbazar.cz/koldas.p/detail/1062771-citroen-saxo-vtspeugeot-106-na-nahradni-dily Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/22040985/Peugeot-106-Sport-14i-rv2000.php http://auto.bazos.cz/inzerat/21975657/Prodam-Peugeot-106-XSi.php [upravil dne 22/2/13 19:19 od FiFa_cze] Citovat
PAJA106 Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 Ta první je tady člena z klubu Fr3sh. A byla ťuklá, proto přešel na Golfa VR6. Citovat
go.play Odesláno 23. únor 2013 Odesláno 23. únor 2013 já myslel že už to Kabi dávno nemá (tu S2) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.