jiri106xs Odesláno 23. prosinec 2012 Odesláno 23. prosinec 2012 Fifa: není potřeba psát... stačí mrknout na budíky. Červené pole má od 6000, takže je to 8V a jelikož nejsou modrý, tak 1.6 8V to není. Tudíž jasná 1.4 Citovat
FiFa_cze Odesláno 23. prosinec 2012 Odesláno 23. prosinec 2012 Aaa, tak zas takovej znalec nejsem Ale díky za info Citovat
kujon106 Odesláno 23. prosinec 2012 Autor Odesláno 23. prosinec 2012 Stačí taky mrknout, že nemá budík teploty oleje a palivoměr vpravo Citovat
drahonak Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 http://www.speedpro.eu/motor-tu5j4-peugeotcitroen-p-9310.html kdo by mel zajem na rally luxusni motor Citovat
KoldasT16 Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 tak prodávám ,nevhodná koupě pro přítelkyni,nechce s tím jezdit...raději má saxo pro klubáky prodám ůplně za jinou cenu http://auto.bazos.cz/inzerat/20834793/peugeot-106-Gti-S16-87kw.php [upravil dne 7/1/13 21:45 od KoldasT16] Citovat
neutral Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 zajímavá přítelkyně.... sorry [upravil dne 7.1.2013 22:22 od neutral] Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 Koldas: Fíha, že bych si šel půjčit? Nemáš fotky interiéru? Citovat
KoldasT16 Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 má raději saxo vts 2001 nevím,prý je ta 106ka jakásí celá měkká Citovat
J.R. Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 Kruci ta modrá je fakt nádherná! Více fotek (interiér a motor) by bylo dobrý sem dát. Má to klimu a bagy, co to má nalítáno? Citovat
neutral Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 no já jezdím s kámošovým Saxem 1,4 VTS a to je měkkčí jak moje 106,tak nvm [upravil dne 7.1.2013 23:01 od neutral] Citovat
kujon106 Odesláno 7. leden 2013 Autor Odesláno 7. leden 2013 Ta vypadá moc dobře. Ale na co by mi byly 2 GTi Citovat
go.play Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 To je ta co se koupila na aukru? teď nevim kdo jí ale koupil ... a teď je u Koldase? Citovat
PAJA106 Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 2:go.play. TU z aukra koupil loki a teď ji má tuším Peta-K. Citovat
neutral Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 PAJA106: Máš pravdu,že ji koupil loki. Nevím jestli ji má Peta-K, ale myslím,že jo. Aby nesáhl loki i po téhle. Citovat
PAJA106 Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 Minimálně kola jsou různá,na té lokiho byly 14 z 205 1.6 gti,tady jsou 15 z 205 1.9 gti. Citovat
neutral Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 no tak přehodit kola zas takový problém není Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.