kujon106 Odesláno 6. prosinec 2012 Autor Odesláno 6. prosinec 2012 Kujon není se stavem nikdy spokojen :-) Tenhle zlaťák bude dobrej, mělo to kdysi (když to Jakub kupoval) novou převodovku přímo pokládanou v Peugeotu, za hříšnej peníz A koukám, že současnej majitel je můj bejvalej spolužák ze střední. Takže já bych se toho nebál. Citovat
odee Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 to go.play: taky sem psal a zatím nic...asi mu zkusím crnknout:roker Citovat
go.play Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 včera mi odepsal, má jen to co je na fotkách, motor, převodovku ..., zbytek auta je asi KO, protože jsem mu psal o lemy a řikal, že auto dostalo pecku z boku, už jsem mu pak neodepisoval Citovat
Benz106Rallye Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/20211495/Peugeot-106-zadni-naraznik.php Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. prosinec 2012 Odesláno 7. prosinec 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/20242411/ND-na-PEUGEOT-106-sport-rv98.php Citovat
FiFa_cze Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Majitel si jí dlouho neužil http://auto.bazos.cz/inzerat/20503299/peugeot-106-gti.php Každopádně za 30 s tímhle rokem výroby a výbavou, zajímavej kup... [upravil dne 19/12/12 00:52 od FiFa_cze] Citovat
neutral Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 a to to vypadalo na dalšího klubáka... Citovat
Lentilka Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 za chvíli bude stát u Lokiho doma Citovat
Ducatista Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 no za ty prachy se to už pomalu vyplatí vzít na díly... ten koženej interier je luxusní... Citovat
go.play Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 takovýhle inzeráty nemám rád, sráží ceny S16/GTi níž a níž za chvíli už ty auta nebudou ceněný no ale za ty prachy slučný no Citovat
FiFa_cze Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Je mi toho auta líto Být pracující, tak se ho ujmu...Bohužel 30 tisíc nemám Citovat
J.R. Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 Mě to přijde dost podivný prodávat auto, který jsem sotva koupil a začal opravovat a ještě za takovou cenu... Auto bylo origo určitě černé (lesklé) už jen dle nárazníků a přídavné dálky také chybí = jasné indicie, že to mohlo být docela slušně zbořené. Zas na druhou stranu za ty peníze i kdyby to nejelo, rok a výbava dost slušné :-) Citovat
loki Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 to lentilka: ne že bych otom neuvažoval,ale mám ted doma na prodej 306D,po vánocích bude 106 1.1 5 dv.,a ješté mám pred garáží sporta,takže další nákupy až budou tyto 3 auta prodaný Citovat
loki Odesláno 22. prosinec 2012 Odesláno 22. prosinec 2012 tady na prodej Jak na to Peugeot 106 http://auto.bazos.cz/inzerat/20511772/Dilenskou-prirucku-Jak-na-to-Peugeot-106.php a díly na sporta tady http://auto.bazos.cz/inzerat/20549343/106-sport.php [upravil dne 22/12/12 09:20 od loki] Citovat
loki Odesláno 22. prosinec 2012 Odesláno 22. prosinec 2012 a ještě neco tady:papa http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/peugeot-106-rueckbank-und-seitenteile-hello-kitty-style/90102095-223-288 Citovat
FiFa_cze Odesláno 23. prosinec 2012 Odesláno 23. prosinec 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/20555086/peugeot-106-XSI.php http://auto.bazos.cz/inzerat/20519136/Peugeot-106-rallye.php Škoda, že nemá napsanej motor... [upravil dne 23/12/12 14:48 od FiFa_cze] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.