Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

No torrez prodával tu svoji myslim za 55, ale to bylo včetně těch jeho límcovych kol. Ty ale koupil tady jeden člen z klubu myslim za 8-9 tisíc, takže nevim za kolik prodával potom to auto bez kol...

To by mě zajímalo, jak dodělal vyhřívání sedadel :) A ty ostřikovače světlometů taky zajímavý... http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/11410706?goFrom=list

http://auto.bazos.cz/inzerat/18773694/Peugeot-106.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/18745510/Prodam-Peugeot-106-Sport-14-Benzin-55-Kw-sleva-mozna.php

[upravil dne 8/10/12 11:02 od FiFa_cze]

Odesláno

nevim jak zrovna tuta 106, ale v tom bazaru auto ks jsem se byl podívat je to asi měsíc zpátky a téměř všechny auta tam, byly vylítaný vrány

Odesláno

Ahojte, sháním saxo VTS 1,6 16V, ale v inzerci toho momentalne moc dobrého není. Tak se chci zeptat jestli náhodou o něčem nevíte, nebo jestli nějaký váš známý neuvažuje o prodeji, případně začínám uvažovat i o koupi 106 1,6 16V…. Rád bych auto, na které mi někdo může dát reference, kde bych o autu věděl jakou dostávalo péči, jak s ním bylo zacházeno atd..

Podmínky jsou aby auto bylo v co nejlepší stav s dobrou karoserii bez koroze, nebouráno, nevylítaným motorem, nezprzněno tuzingem. Zbytečnosti jako klima, abs, střešní okno, kůže nevyžaduji. Pokud byste o něčem věděli tak SZ.

Díky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...