FiFa_cze Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 No torrez prodával tu svoji myslim za 55, ale to bylo včetně těch jeho límcovych kol. Ty ale koupil tady jeden člen z klubu myslim za 8-9 tisíc, takže nevim za kolik prodával potom to auto bez kol... To by mě zajímalo, jak dodělal vyhřívání sedadel A ty ostřikovače světlometů taky zajímavý... http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/11410706?goFrom=list http://auto.bazos.cz/inzerat/18773694/Peugeot-106.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18745510/Prodam-Peugeot-106-Sport-14-Benzin-55-Kw-sleva-mozna.php [upravil dne 8/10/12 11:02 od FiFa_cze] Citovat
spazi s16 Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/18620273/Prodam-luxusni-peugeot-106-tuning-SPATNA-SPOJKA-NUTNO-UDELAT.php Citovat
go.play Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 tahle byla odsud z klubu, jen už nevim přezdívku toho člena Citovat
PAJA106 Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/11470228?goFrom=list Citovat
Jeny Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 nevim jak zrovna tuta 106, ale v tom bazaru auto ks jsem se byl podívat je to asi měsíc zpátky a téměř všechny auta tam, byly vylítaný vrány Citovat
kujon106 Odesláno 8. říjen 2012 Autor Odesláno 8. říjen 2012 ou, tak to vypadá jako s16 při posledním tažení. Ale alespoň za to moc nechtěj Citovat
franus Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 Ahojte, sháním saxo VTS 1,6 16V, ale v inzerci toho momentalne moc dobrého není. Tak se chci zeptat jestli náhodou o něčem nevíte, nebo jestli nějaký váš známý neuvažuje o prodeji, případně začínám uvažovat i o koupi 106 1,6 16V…. Rád bych auto, na které mi někdo může dát reference, kde bych o autu věděl jakou dostávalo péči, jak s ním bylo zacházeno atd.. Podmínky jsou aby auto bylo v co nejlepší stav s dobrou karoserii bez koroze, nebouráno, nevylítaným motorem, nezprzněno tuzingem. Zbytečnosti jako klima, abs, střešní okno, kůže nevyžaduji. Pokud byste o něčem věděli tak SZ. Díky Citovat
KeiTynka Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 Moje taky pořád v oběhu http://www.sportovnivozy.cz/32976-peugeot-106-s16 Citovat
FiFa_cze Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/18842126/Peugeot-106-Sport.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18837921/Peugeot-106-11i-Sport.php lehký tuzing http://auto.bazos.cz/inzerat/18884069/Peugeot-106-GTi-87Kw-Eko-zaplaceno.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18855916/Kridlo-na-peugeot-106-ll.php http://auto.bazos.cz/inzerat/18842410/peugeot-106-11i-Pekny.php [upravil dne 10/10/12 19:08 od FiFa_cze] Citovat
PAJA106 Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 Přesně to křídlo mám na autě, kdo chce, ať se koukne do profilu. Pasuje perfektně. Citovat
Raweon Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 jo to mam taky novy stoji 1600-1800 a vypada moc dobre:) Citovat
spazi s16 Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/18886962/Peugeot-106-16-rally.php Citovat
spazi s16 Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/11523198?goFrom=list Citovat
spazi s16 Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/18959600/Peugeot-106-GTi-87KW-Eko-zaplaceno.php Citovat
jiri106xs Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 Koukám, bývalá Makoušova opět na prodej... Citovat
go.play Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 to je ta modrá jo? ta se mi teda moc nelíbí ... a 110 kw??? Citovat
jiri106xs Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 Jj, ta modrá... převodovka z 1,3rallye, newman vačky, komplet výfuk, sání atd. Nevím, jak teď, ale jezdila hodně dobře a taky o ní bylo hodně dobře postaráno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.