booriiss Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Teď je v tom jiný motor, nové udělaný... Ale podle toho co říkal tak se mě to taky nezdálo na 150... Na motorů je odlehceny setrvak+ vše vyváženo, snížena hlava co šla, prebrouseny sériový vačky, zkrácené origo to plastovy sani( počítal to místní machr na motory p.černý) myslím mezi klapkou a vstrikama, nějakej \"namachrovanej\" vzduchový filtr, lazene svody. Ale je tam seriova mapa v jednotce:/ no intros k tomu ma. Jirko nevím kdy si to auto viděl ty, ale tohle se dělalo teď na podzim...jinak myslím že to není špatný auto, pokud se někomu líbí ať se toho nebojí a zavolá majiteli, ten mu řekne víc. Tím už koncim Citovat
neutral Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 loki: já si říkal,že to jméno mi něco říká. škoda že nemám penízky,jinak bych bral tu stříšku. Citovat
KoldasT16 Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/16624601/106-XSi-55kW.php Citovat
neutral Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 nebýt to Praha,tak už se třepe u mě doma Citovat
loki Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 takže už je tam jinej motor KDX nebo KDY ,barva KO,takze celolak,takže spíš na díly jako dárce orgánů Citovat
FiFa_cze Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 http://www.tuningbazar.cz/inzerat-64723/ Speedliny z 205 GTI za 3000,- Citovat
Pipisekr Odesláno 17. červen 2012 Odesláno 17. červen 2012 Hojte lidi. Potřeboval bych sedadlo řidiče. Neměl by jste někdo nějaké?? A taky bych potřeboval blinkry. Nějak mi to tam jiskří doutná a pravý blinkr skoro nejde :-( [upravil dne 17/6/12 19:20 od Pipisekr] Citovat
Lentilka Odesláno 17. červen 2012 Odesláno 17. červen 2012 pipisekr, mam celej interier ze sporta 3dv. potřebuje jen trošku vyprat... Citovat
neutral Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 http://www.tuningbazar.cz/inzerat-63908/ pěkný kolečka.... Citovat
Pipisekr Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 pipisekr, mam celej interier ze sporta 3dv. potřebuje jen trošku vyprat... spíš bych potřeboval kolejnice (pojezd). nějak mi vypadali koule :-( Citovat
drahonak Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 prosim nema nekdo motor 1.4 75koni 55kw navic a kolik se tak pohybuje cena prosim diky Citovat
loki Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 to drahonak:typuju že máš novej model,takže bud KFX nebo KFW,počítej s cenou 3-5 tis podle stavu a km za holej motor. Tady jsem ti našel jeden na aukru: http://auto.aukro.cz/citroen-peugeot-motor-1-4-8v-kfw-i2398414307.html, ale pokud ho neshánís honem tak bych počkal třeba se naskytne něco jiného.nebo kup celý auto na díly a vyjde tě to levnějc,myslím ze tady na foru je v inzerci 1.4 z klimou přes střechu ,prodává ji ZOBY a chce za ni okolo 10tis. Nebo ještě koukni na SAUTO tam by se taky něco našlo. Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Krásny kolečka http://auto.bazos.cz/inzerat/16730919/kopmletni-letni-kola-AEZ-Xylo-65x15-4x108-ET15.php škoda těch pneu, ale třeba by je pustil bez nich http://auto.bazos.cz/inzerat/16748400/Peugeot-106-11-44kw-Sport-verze.php [upravil dne 19/6/12 21:55 od FiFa_cze] Citovat
Jimmy106 Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 jen dotaz, mel by nekdo zajem o cerveny koberec rallye? mel by snad pasovat i do S2 ale nechci kecat a mozna i sedacky z GTI edice \"cashmere\" ale jsou spinave a na par mistech male dirky po propaleni a u sedacky ridice blbne sklapeni (sklopit jde dobre ale pri zklopeni se nechce posunout smerem dopredu) pokud by mel nekdo zajem... ale sedacky neslibuju, neb s tim musim jeste dojet na vrak potom a na kancelarske zidli to asi nebude uplne ono Citovat
peter23p Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 pasoval by ten koberec do saxa? Kamarád má červené saxo a pokud by to sedělo tak by měl možná zájem, co dištak za něj? Citovat
Jimmy106 Odesláno 20. červen 2012 Odesláno 20. červen 2012 to opravdu netusim, v saxu jsem nikdy nesedel, takze netusim, jak je ten interier podobny, co se tyce ruznych prolisu atd... Citovat
loki Odesláno 20. červen 2012 Odesláno 20. červen 2012 ahoj měl bych taky zajem a psal jsem ti SZ o hodinu dřív než ten kdo sháni do toho saxa Citovat
peter23p Odesláno 20. červen 2012 Odesláno 20. červen 2012 podle objednávacích čisel je to jiný tak prej nic. Citovat
FiFa_cze Odesláno 21. červen 2012 Odesláno 21. červen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/16788631/Peugeot-106-14-sport.php Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.