kujon106 Odesláno 5. červen 2011 Autor Odesláno 5. červen 2011 A proč že se jí tenhle kluk zbavuje? Nějak mi to nejde do hlavy, sloh má ve stylu nejlepšího auta na světě, nastrkal do toho taky asi nějaký finance, a tak mi smysl prodeje uniká Citovat
jiri106xs Odesláno 5. červen 2011 Odesláno 5. červen 2011 Taky mi to neleze moc do hlavy... Jsem s ním celou dobu tak nějak ve spojení a nechápu, proč se jí chce zbavit. Citovat
franus Odesláno 6. červen 2011 Odesláno 6. červen 2011 Jj, je to moje bývalá... Současný majitel se rozhodl, že půjde pryč. Nevím proč, ale prodává. Za tuhle cenu je to spíš takový výstřel do tmy, ale co.... třeba bude mít štěstí a prodá. A jaka je podel vas realne cena takoveho auta s tema vecma co tam jsou na nem? Citovat
kujon106 Odesláno 6. červen 2011 Autor Odesláno 6. červen 2011 Ty věci, co tam jsou, jsou těžko zaplatitelný. Je sice fajn, že to majitel nechal udělat, ale málokdo to do takové míry ocení (a zaplatí). Nicméně i tak si myslim, že ta cena není úplně z říše snů. Citovat
106ka Odesláno 7. červen 2011 Odesláno 7. červen 2011 Já mam taky S16ku - Rallye a mam rok 2003 -italská verze Citovat
kujon106 Odesláno 7. červen 2011 Autor Odesláno 7. červen 2011 Tak to sem ani nepiš vole, protože to máš místo vejfuku špagetku a místo motoru mozzarellu :) Citovat
czech111 Odesláno 7. červen 2011 Odesláno 7. červen 2011 informace dam, foto by se tu taky naslo Citovat
MIHUL Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 je na prodej,kdyby nekdo mel zajem nebo o nekom vedel... Citovat
neutral Odesláno 10. červen 2011 Odesláno 10. červen 2011 http://otomoto.cz/show?id=C18917094 Citovat
czech111 Odesláno 10. červen 2011 Odesláno 10. červen 2011 http://otomoto.cz/show?id=C18917094 krasavec hmm:super Citovat
PAJA106 Odesláno 10. červen 2011 Odesláno 10. červen 2011 Se asi pos**l. 55 za sporta?? To je jako hodně moc:blicismajlik Citovat
jiri106xs Odesláno 19. červen 2011 Odesláno 19. červen 2011 http://www.sportovnivozy.cz/18406-peugeot-106-14-xsi-lovosice Citovat
Lentilka Odesláno 19. červen 2011 Odesláno 19. červen 2011 na to že je tam vše nové pěkná cena... Citovat
Jeny Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 jojo, už by stačilo jenom aby to jelo, jak má viz.:http://www.peugeot-club.com/topic/65665-106-14-xsi-69kw-maly-vykon-spatne-vytaceni-a-volnobeh/ a GO motoru si představuju trochu jinak, než jenom vyměnit olej, rozvody a vodní pumpu... Citovat
PAJA106 Odesláno 5. červenec 2011 Odesláno 5. červenec 2011 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8988734 kůže/alcantara!!! http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8987385 kůže/alcantara!!! http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8854065 Citovat
kujon106 Odesláno 5. červenec 2011 Autor Odesláno 5. červenec 2011 Hochu, hochu. Ani jedno z těch dvou nemá kůži-alcantaru Je to obyč. látka s koženkou, v obou případech. Kůže-alcantata vypadá takto (můj interiér): Citovat
Jimmy106 Odesláno 5. červenec 2011 Odesláno 5. červenec 2011 Jj to je pravda.. tu kozenku, co je zboku a zezadu sedacky maji i nektere socialni verze.. Btw: ta bila rallye je naprosto libova.... [upravil dne 5/7/11 21:29 Jimmy106] Citovat
jiri106xs Odesláno 14. červenec 2011 Odesláno 14. červenec 2011 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/9025921 Citovat
Maus.91 Odesláno 27. červenec 2011 Odesláno 27. červenec 2011 co říkáte na tohohle: http://auto.bazos.cz/inzerat/11026749/Peugeot-106-S16-118-PS.php Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.