roxbury7 Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 páni potrebujem pomoc .aký silentblok mám kúpit a vymenit aby mi zmizla vibrácia radiacej páky ??pri zaradenej 2- jke alebo 3 - jke vibruje radiaca páka. dík moc:papai Citovat
marko306 Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 to by sa lubilo mojej byvalej spoluziacke:aut Ako ti vybruje? Myslim tym ze ked mas ruku na salt pake tak ti ju ide odhodit alebo to iba citis? [upravil dne 24/6/09 marko306] Citovat
roxbury7 Odesláno 24. červen 2009 Autor Odesláno 24. červen 2009 ha vtipkár. nie normálne sa trasie. hore dole. Citovat
marko306 Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 ak nema velky chod tak je to normalne. 1-2cm si myslim nie je vela. Mas viac? Citovat
roxbury7 Odesláno 24. červen 2009 Autor Odesláno 24. červen 2009 eee nemám , ale rýchlosti idú radit super. po tom čo som vymenil prevodový olej tam idú skoro \"samé\" Citovat
marko306 Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 mozno je kulisa vybita, ale inak by som to neriesil. Pokial vsetko blika, svieti, truby a startuje tak je ok Citovat
roxbury7 Odesláno 24. červen 2009 Autor Odesláno 24. červen 2009 je to ok. myslel som či by nebolo treba vymenit nejaký silntblok na prevodovke alebo tak... Citovat
tomike Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 Vidim, ze nielen ja som takyto pacient. Ale uz sa snazim menit veci az ked odchadzaju a nie preventivne. Citovat
marko306 Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 moze byt ale kolko ma 406 silentblokov na motore netusim. Ale asi 3. Jeden vpravo hore pri uchyteni tlmica (nedavno to tu niekto riesil, ze mu to furt odchadza) dalsi dole za motorom v strede a silenblok na prevodovke. Citovat
roxbury7 Odesláno 24. červen 2009 Autor Odesláno 24. červen 2009 no ten pri uchytení tlmiča už mám vymenení pred mesiacom. nemá tu niekto schému alebo názov toho silentbloku, vo vyhladávaní som to nenašiel. Citovat
Šalda Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 mě se třepala řadička a docela dost,dával sem to do peugeota a měnily mě obě přední poloosy,a potom to už bylo v poho,ale snad budeš mít jinej případ,chtěli totiž za obě použitý asi 13 000.- a nebo nový asi 22 000.- Citovat
roxbury7 Odesláno 24. červen 2009 Autor Odesláno 24. červen 2009 no dúfam že to bude nejaký silentblok. nehýbe sa to nejak moc, ale je to vidiet pri rozbiehaní prípadne ked dám nohu z plynu Citovat
Šalda Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 mě to dělalo jen při sešlápnutí plynu,jakmile jsem plyn pustil tak to přestalo,ale nechcu tě tím nějak strašit;) snad to nebude nic závažnýho [upravil dne 24/6/09 4000006] Citovat
roxbury7 Odesláno 25. červen 2009 Autor Odesláno 25. červen 2009 nie to vobec nerobí len by som potreboval nejakpú schému na ktorej sú silentbloky na motory a na prevodovke. vo vyhladávaní som to nenašiel alebo sa tým ešte nikto nezaoberal. Citovat
pavloucha Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 Původně zaslal: roxbury7 nie to vobec nerobí len by som potreboval nejakpú schému na ktorej sú silentbloky na motory a na prevodovke. vo vyhladávaní som to nenašiel alebo sa tým ešte nikto nezaoberal. Citovat
pavloucha Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 nz,jestli už nejsi zaregistrovaný na service boxu tak to zkus,je to zdarma a schémat a jiných informací tam máš mraky http://public.servicebox.peugeot.com/ Citovat
soukupp Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Přesně to mě dělalo asi půl roku, postupně jsem vyměnil všechny silentbloky. Stálo to asi 3000Kč a pořád to dělalo, tak jsem vyměnil olej v převodovce, řadit šlo krásně, ale vibrace nepřestaly. Tak přišla na řadu pravá poloosa za 5000Kč, vibrace se zmírnily, ale byly tam pořád. Potom levá poloosa, ta už stála jen 3800Kč i s prací a je to vyřešený. Už nic nevibruje. Citovat
btl.a Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Taky se mi klepala řadící páka a byla to pravá poloosa. Asi před 4 roky měněna za repasovanou a cena kolem 2.5 tisíce. Pak byl klid. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.