Medvěd Odesláno 29. červen 2004 Odesláno 29. červen 2004 Někteří členové Peugeot clubu z Prahy a blízkého okolí se dohodli na společné cestě na 8. sraz z Prahy do Boskovic - sraz je v pátek 16.7. v 17.30 na BENZINĚ před Průhonicema u Mc Donalda. Proto, kdo se chystáte na sraz a Průhonice máte cestou, pojeďte s námi. V JEDNOTĚ JE SÍLA ;) Citovat
Mila Odesláno 1. červenec 2004 Odesláno 1. červenec 2004 jestli pojedu, tak az v sobotu brzo rano Citovat
lexa Odesláno 17. červenec 2004 Odesláno 17. červenec 2004 Neděle velmi brzy ráno. Včera jsem (snad) splnil úkoly, tak myslím na svůj TRAKTOREK a na to kdybych byl s Vámi.:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.